REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Nie tylko Stephen King. Jest już nowa promocja na książki w Biedronce

Biedronka nie zapomina o czytelniczych potrzebach swoich klientów. Od soboty w sieci sklepów trwa promocja, w której można wybierać spośród 50 tytułów. Za najtańsze książki zapłacimy dwie dychy.

21.04.2018
9:04
Promocja na książki w Biedronce
REKLAMA
REKLAMA

23 kwietnia będziemy obchodzić Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Warto więc uczcić to święto przeczytaniem jakiejś ciekawej pozycji. Z pomocą przychodzi Biedronka, która organizuje promocję na kilkadziesiąt bestsellerowych tytułów. Ponadto sieć sklepów za każdą kupioną książkę obdaruje swoich klientów czerwoną różą.

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

To

To Biedronka promocja class="wp-image-156033"

Jedno z największych dzieł mistrza horroru, Stephena Kinga, którego ponowną ekranizację oglądaliśmy w zeszłym roku. W miasteczku Derry dochodzi do serii brutalnych zbrodni i tajemniczych wypadków, wobec których policja jest bezsilna. Za całe zło odpowiedzialne jest To, które mieszka w miejskich kanałach. Choć przybiera postać klauna czy ogromnego ptaka, tylko dzieci są w stanie je dostrzec. I tylko dzieci są w stanie je pokonać. Jednak dwadzieścia kilka lat później przerażająca siła atakuje ponownie.

Dzieła zebrane Jane Austen

Dzieła zebrane Jane Austen Biedronka promocja class="wp-image-156036"

Zbiór sześciu powieści jednej z najważniejszych autorek wszech czasów. Austen przeszła do historii jako niebywała obserwatorka angielskiej obyczajowości przełomu wieków XVIII i XIX. To pozwoliło jej na stworzenie niezwykle wyrazistych portretów kobiet, zmagających się z różnymi problemami. W tym wydawnictwie znajdziemy najsłynniejsze dzieła autorki, a więc Rozważną i romantyczną, Dumę i uprzedzenie, Mansfield Park, Emmę, Opactwo Northanger i Perswazje.

Seria Kingsbridge

Słup ognia Biedronka promocja class="wp-image-156039"

Monumentalna seria autorstwa Kena Folletta, na którą składają się Filary Ziemi, Świat bez końca i Słup ognia. Akcja rozgrywa się w XII wieku na południu Anglii, gdzie budowana jest ogromna katedra Kingsbridge. W kraju panuje okres zwany Anarchią; następca tronu zginął w katastrofie statku, a arcybiskup Becket został zamordowany. Wątki polityczne bardzo silnie oddziałują na głównych bohaterów i losy budowli. Seria łączy w sobie wątki historyczne, obyczajowe, religijne, a nawet architektoniczne.

 class="wp-image-156045"

Najnowsza powieść Carlosa Ruiza Zafona, będącą ostatnią odsłoną cyklu Cmentarz zapomnianych książek. Akcja przenosi nas do Barcelony lat 50., gdzie agentka Alicja Gris bada sprawę zaginięcia ministra kultury, Mauricia Vallsa. Wszystko wskazuje na to, że zniknięcie może mieć związek z dawną pracą polityka – zarządzaniem więzieniem Montjuic. W trakcie poszukiwań Alicja natrafia na należący do Mauricia tom serii Labirynt duchów. Wolumin prowadzi ją do księgarni Sempere & Synowie. To, co tam znajdzie, okaże się śmiertelnym zagrożeniem nie tylko dla niej.

A co poza tym?

W ofercie znajdziemy także klasyki literatury, jak choćby Trylogię Sienkiewicza, Zbrodnię i karę Dostojewskiego czy Księcia Machiavelliego. Na wielbicieli poezji czekają antologie Norwida czy Leśmiana. Biedronka nie zapomina także o najmłodszych czytelnikach, oferując szeroki wybór bajek i baśni. Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie TUTAJ.

Ile zapłacimy?

Książki dostępne są w cenie 19,99 zł, 24,99 zł i 29,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od dzisiaj do 4 maja lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA