REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wielka promocja na filmy na DVD i książki z filmami w Lidlu i Biedronce. Spieszcie się, kinomaniacy

Już w najbliższy poniedziałek, 30 października, w sieciach sklepów Lidl i Biedronka ruszy wielka promocja na filmy. Te sprzedawane będą na nośnikach DVD. Najtańsze egzemplarze kupimy już za niecałą dychę.

30.10.2017
8:50
promocja na filmy DVD
REKLAMA
REKLAMA

W Biedronce znajdziemy filmy na DVD wydane wraz z książkami, a w Lidlu samodzielne płyty. Do wyboru mamy naprawdę różne tytuły z wielu gatunków. W ofercie obecne są produkcje skierowane do dzieci, kultowe tytuły filmowe, a także całkiem nowe produkcje, które chwilę temu mogliśmy oglądać na wielkim ekranie.

Promocja na filmy DVD i książki z filmami - jakie tytuły kupimy?

Biedronka

 class="wp-image-72482"

Na sklepowych półkach pojawią się m. in. Bridget Jones 3, czyli najnowszy film z serii, opowiadający o tytułowej bohaterce, która przeżywa różne perypetie w pracy i z mężczyznami. W roli głównej w produkcji wystąpiła Renée Zellweger. Poza tym kupimy też ostatnią część cyklu Jasona Bourne'a z Mattem Damonem w tytułowej roli. W Biedronce nabędziemy również E. T., słynny film Stevena Spielberga z 1982 roku z młodziutką Drew Barrymore oraz Bękarty wojny w reżyserii Quentina Tarantino czy niezapomnianego Gladiatora. Część tytułów została wydana wraz z książkami.

Lidl

 class="wp-image-58496"

Lidl podzielił filmy na DVD na trzy kategorie cenowe. Wśród najtańszych tytułów znajdziemy m. in. dwie części animacji SmerfyZjawę i Most szpiegów. Za niecałe 15 zł kupimy np. ekranizację powieści Dana Browna, Inferno czy filmową wersję Assassin's Creeda albo produkcję sci-fi Pasażerowie. O dziesięć złotych więcej wydamy, jeśli będziemy chcieli nabyć kontynuację kultowego Trainspottingu, zdobywcę Oscarów, Machester by the Sea z Caseyem Affleckiem w roli głównej i Smerfy 3. Ten ostatni tytuł został wydany wraz z książką.

Więcej o samej ofercie znajdziecie na stronie sklepu.

Ile zapłacimy?

Za filmy w Biedronce zapłacimy 9,99 zł od sztuki, a za kilka DVD z książką wydamy 19,99 zł. W Lidlu są trzy progi cenowe. Tytuły na DVD kosztują 9,99 zł, 14,99 zł, a najdroższe 24,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

W Biedronce obie promocje trwają do 12 listopada, a w Lidlu do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA