REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Wielka promocja na książki w Biedronce. W ofercie ponad 200 tytułów

Biedronka wychodzi naprzeciw potrzebom tych, którzy resztę zimowych wieczorów chcą spędzić pod kocem i z lekturą w ręku. Dziś ruszyła promocja na ponad 200 książek. Za każdą zapłacimy niecałą dychę.

12.02.2018
13:30
Promocja na książki w Biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Oferta obejmuje różne dziedziny literatury – kryminały, powieści przygodowe, romanse, a nawet poradniki. Wszyscy sympatycy książek znajdą więc za pewne coś nowego do swojej biblioteczki. Za każdą pozycję zapłacimy 9,99 zł.

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

Dziewczyna z pociągu

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-133371"

Bestsellerowy debiut Pauli Hawkins. Rachel codziennie dojeżdża do pracy pociągiem. Przez okno obserwuje cały czas te same domy, aż w końcu ma wrażenie, że zna mieszkańców jednego z nich. Pewnego dnia jest świadkiem wstrząsającego wydarzenia, które kończy się zniknięciem jednej kobiety. Rachel postanawia zeznać to, co widziała. Od teraz może stać się częścią życia ludzi, których do tej pory jedynie obserwowała.

Życie

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-133368"

Autobiografia Keitha Richardsa, gitarzysty The Rolling Stones. Zapis z podróży od występów w londyńskich pubach na szczyty showbiznesu i zapełnianie największych stadionów świata. Muzyk opisuje okoliczności tworzenia największych hitów zespołu, wzajemnych kontaktów z innymi członkami grupy czy własną rodziną. W tej książce nie brakuje także opisów rock’n’rollowego trybu życia Richardsa, uzależnień od narkotyków i niewiarygodnych imprez.

Iluzja skorpiona

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-133377"

Amaya Bajaratt w dzieciństwie była świadkiem masakry, w której zginęli jej rodzice. Dziewczynka przysięgła sobie zemstę i od tamtego czasu konsekwentnie realizuje swoje postanowienie. Obecnie jest snajperem do wynajęcia, współpracującym z tajną organizacją Skorpionów. Jej następnym celem jest prezydent Stanów Zjednoczonych. Jego śmierć ma dać sygnał do zamachów na głowy innych państw. Powstrzymać ją próbuje Tyrell Hawthorne, emerytowany oficer wywiadu marynarki wojennej.

Autor widmo

Promocja na książki w Biedronce class="wp-image-133380"

Adam Lang, były premier Wielkiej Brytanii, planuje wydać autobiografię. Prace nad książką zleca jednak Michaelowi McArze, wiernemu członkowi partii. Gdy ten ginie w tajemniczych okolicznościach, do ukończenia dzieła zostaje najęty profesjonalny autor widmo. Pisarz trafia na znalezione przez poprzednika materiały, ujawniające związki polityka z CIA. W tym samym czasie Lang zostaje oskarżony o współudział w zbrodniach wojennych. W 2010 roku powieść Roberta Harrisa została sfilmowana przez Romana Polańskiego.

A co poza tym?

W promocji znajdziemy także duży wybór książek Lee Childa, których bohaterem jest Jack Reacher. Z kolei na fanów dramatów romantycznych czekają utwory Nicholasa Sparksa. W ofercie dostępny jest także szeroki wybór poradników kulinarnych. Dla najmłodszych przygotowano wybór kolorowanek. Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od dzisiaj do 25 lutego tego roku lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA