REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Promocja na książki w Lidlu - jakie tytuły warto kupić?

Nie tylko Biedronka stawia dzisiaj na czytanie. Lidl także przygotował ofertę książkową. Ta może być ciekawym uzupełnieniem propozycji, które możemy zakupić u konkurencji. 

13.11.2017
13:00
promocja w biedronce na książki
REKLAMA
REKLAMA

W Lidlu znajdziemy ponad dwadzieścia tytułów z różnych dziedzin. Są pozycje dla lubiących powieści sensacyjne, thrillery i kryminały. Do kupienia są też bestsellery literatury światowej.

Książki w Lidlu - jakie tytuły warto kupić?

Jadłonomia nowa

książki w lidlu class="wp-image-108751"

Nowa książka Marty Dymek. Znajdziemy w niej roślinne przepisy z całego świata. Co proponuje nam autorka bloga Jadłonomia? Bulwę selera po chińsku, węgierski gulasz z papryk i boczniaków, turecką zupę soczewicową czy mizerię po koreańsku. Marta Dymek, przygotowując się do swojej książki, zwiedziła kilkadziesiąt krajów, szukając inspiracji. Odwiedziła m. in. Koreę, Bałkany czy Wietnam i Tajlandię.

Inwazja

promocja w biedronce class="wp-image-93389"

Debiutancka powieść Wojtka Miłoszewskiego, brata Zygmunta Miłoszewskiego. Inwazja opowiada o przyszłości Polski. Życie bohaterów zmienia się drastycznie - kraj, w którym żyją czeka wojna. Jak doszło do tytułowej inwazji? Dlaczego Putin zaatakował Polskę? Na te pytanie poznamy odpowiedzi, czytając pierwszą książkę Miłoszewskiego. Ci, którzy oglądali serial Prokurator od TVP, mogą już kojarzyć Wojtka Miłoszewskiego. Pisarz napisał scenariusz do produkcji wraz ze swoim bratem.

Opowieść podręcznej

promocja na książki w biedronce class="wp-image-93390"

Powieść Margaret Atwood z lat 80. ubiegłego wieku. Na podstawie historii pisarki powstał serial o tym samym tytule, który w Polsce możemy oglądać na platformie Showmax. Atwood prezentuje wizję świata, w którym większość kobiet nie ma prawa głosu. Społeczeństwo podzielone jest na klasy. Tytułowe podręczne to kobiety mogące rodzić dzieci, których zadaniem jest dbać o to, by ludzkość nie wymarła. Atwood porusza w swojej powieści wątki feministyczne, a także zadaje pytania o naturę ludzką.

A co poza tym?

Jeszcze więcej powieści Mroza, trochę literatury dziecięcej i tomików poetyckich. Pełna lista książek do kupienia znajduje się TUTAJ.

Ile zapłacimy?

Ceny książek zaczynają się od 19,99 zł. Najdroższe propozycje kupimy za 49,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na książki w Lidlu trwa od dzisiaj do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA