REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Świetna promocja od Publio! Książki wydawnictwa Agora tylko dziś kupisz nawet 85% taniej

Publio przygotowało nam dzisiaj nie lada niespodziankę! Książki wydawnictwa Agora kupimy dziś nawet 85% taniej. Każda pozycja kosztuje bowiem tylko... 10,90 zł. To naprawdę świetna okazja by nabyć interesujące nas tytuły. Przecenionych zostało ponad 200 pozycji, jest więc w czym wybierać. 

30.12.2014
12:11
Świetna promocja od Publio! Książki wydawnictwa Agora tylko dziś kupisz nawet 85% taniej
REKLAMA
REKLAMA

Promocja e-księgarni Publio trwa tylko dzisiaj, mamy więc jeszcze kilkanaście godzin na zastanowienie się i wydanie sporej ilości pieniędzy. Mniej faktycznie znaczy więcej, bo jak tu się opamiętać, kiedy tyle wspaniałych książek jest do nabycia zaledwie za dychę? Ja już mam chrapkę na kilka ciekawych tytułów. Jedną z lepszych okazji jest przecenienie przez Publio książki Włodzimierza Kalickiego, pt. "Zdarzyło się". Regularna cena e-booka to 77,66 zł. Teraz kosztuje on jedyne 10,90 zł!

Co warto dodać do swojej wirtualnej półki?

108738-zdarzylo-sie-wlodzimierz-kalicki-1

Papierowe wydanie książki to ponad 1100 stron! W "Zdarzyło się" Włodzimierz Kalicki przybliża nam historię najważniejszych wydarzeń od starożytności po wiek XX. Ten opasły tom to swoiste kalendarium napisane przystępnie i dowcipnie. Kalicki wciela się w rolę kronikarza, który opowiada o najważniejszych faktach historycznych, które miały miejsce na przestrzeni wieków. Książkę można czytać strona po stronie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby "Zdarzyło się" chłonąć na wyrywki. Wspaniałe kompendium wiedzy, podróż przez kraje, kontynenty od dawnych czasów po współczesność.

92856-internet-wojciech-orlinski-1

Jaka jest historia Internetu? Jakie są jego pułapki? Czy Internet jest dla nas bezpieczny? Czy jest wspaniałym oknem na świat? Wojciech Orliński zabawnie, ironicznie i inteligentnie mówi o początkach Sieci i o tym, jaki wpływ ma ona na kształt naszego dzisiejszego społeczeństwa, jakie są jej zagrożenia. "Internet. Czas się bać" to pełna anegdot i ciekawostek książka, która potrafi szeroko otworzyć oczy. Dzięki sposobie wypowiadania się Orlińskiego, prostocie języka i pewnej bezpretensjonalności "Internet..." świetnie się czyta. Doskonała, lekka publicystyka, traktująca o ważkim temacie.

92492-rublowka-walerij-paniuszkin-1

Walerij Paniuszkin jest rosyjskim dziennikarzem, pisarzem, zaangażowanym pulicystą. Dotąd napisał 9 książek. Tematem jego publikacji jest głównie stan władzy w Rosji. "Rublowka" to reportaż o zachodnich przedmieściach Moskwy, gdzie toczy się prawdziwa walka o władzę i pieniądze. To właśnie tam rosyjscy milionerzy spotykają się i podejmują decyzje, zawierają układy, które pomagają im zdobyć pozycję i wpływy. Książka Paniuszkina to fascynująca opowieść o bogaczach z Rosji, których bogiem jest Pieniądz.

89913-glupie-pytania-jan-hartman-1

Głupie pytania to tak naprawdę pytania najprostsze, te najbardziej podstawowe. Jan Hartman przybliżając kwestie nad którymi przez wieki zastanawiali się filozofowie, przedstawia najważniejsze nurty filozoficzne. Mówi o tym, co od lat gnębiło człowieka, poczynając od starożytności, a kończąc na rozterkach postmodernistów. Głupie pytania, to te, które każdy z nas powinien sobie zadać, to pytania najmądrzejsze, na które po prostu trudno udzielić jasnej odpowiedzi.

91642-leksykon-buntownikow-max-cegielski-1

Historia buntowników, którzy swoimi kontrowersyjnymi zachowaniami zaskarbili sobie tysiące fanów i niemniej przeciwników. "Leksykon buntowników" to biografie znanych osób ze świata kultury, sztuki, muzyki, którzy stali się idolami nie tylko dla młodych ludzi. Max Cegielski przybliża ich historie i stara się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego oni stali się tak ważni, co przyczyniło się do ich fenomenu i co wszystkich buntowników tak naprawdę łączy. Świetna lektura dla zbuntowanych i kochających biografie.

89493-praga-marek-pernal-1

Doskonały przewodnik po jednej z najpiękniejszych stolic Europy. Choć słowo "przewodnik" w tym wypadku wydaje się niewystarczające. Marek Pernal odkrywa przed nami historię i zakątki miasta. Mówi o tym, co zdarzyło się w Pradze przed wiekami i o tym, gdzie można się udać na wspaniałą wycieczkę albo gdzie zjeść najsmaczniejszy posiłek na naszą kieszeń. Książka zawiera kilkanaście tras spacerowych. Jest wzbogacona o historie wszystkich miejsc i cudowne zdjęcia. Jeden z lepszych przewodników, o ile nie najlepszy, jaki miałam w ręce.

102751-religa-judyta-watola-1

Interesująca biografia człowieka, który choć był niewierzący, stał się dla niektórych świętym. Dariusz Kortko i Judyta Watoła przybliżają postać, która stała się wzorem, która fascynowała. Zbigniew Religia, mimo wielu zasług, był człowiekiem z krwi i kości - miał swoje za uszami i niejedno na sumieniu, popełniał grzechy. Ale to właśnie dzięki temu, że był ludzki, dał się bardziej lubić. Pogodny, szczery, bezpośredni, ale i przeklinający nieco za dużo, pijący czasem bez umiaru - takim chcemy go zapamiętać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA