REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Zjedz i oglądaj HBO GO za darmo przez miesiąc. Nowa promocja Pyszne.pl

Nie potrzeba dużo, aby móc cieszyć się darmowym dostępem do HBO GO. Wystarczy bowiem skorzystać z usługi oferowanej przez Pyszne.pl i najeść się do syta.

19.05.2020
18:00
Promocja Pyszne.pl i HBO GO. Darmowy dostęp do serwisu
REKLAMA
REKLAMA

Rząd konsekwentnie i sukcesywnie znosi kolejne obostrzenia związane z pandemią. Możemy już nawet korzystać z usług kosmetyczek bądź fryzjerów. Nie znaczy to jednak, że świat stał się bezpieczny. Wystarczy, że gwałtownie wzrośnie liczba zachorowań na koronawirusa, a dana nam namiastka wolności zostanie odebrana. Dlatego wciąż lepiej nie wychodzić, jeśli nie ma się takiej potrzeby. Nowa promocja Pyszne.pl i HBO GO, na pewno w tym pomoże.

HBO GO przez miesiąc za darmo.

Zasady są proste. Wystarczy się zarejestrować na stronie bądź w aplikacji Pyszne.pl. Przeglądanie oferty serwisu z pewnością wzbudzi w was głód, dlatego wtedy należy go zaspokoić i złożyć zamówienie. Za zamówienie przez stronę zyskacie 10 pkt., a przez aplikację - 15. Zdobyte punkty możecie wymienić w strefie premium na nagrody. Jedną z nich jest darmowy dostęp do usługi HBO GO.

Żeby móc cieszyć się ofertą platformy VOD potrzebujecie 20 pkt. Co oznacza, że wystarczy złożyć dwa zamówienia. Kiedy już to zrobicie zyskacie bezpłatny miesiąc dostępu do serwisu. Co więcej, żeby skorzystać z tej promocji nie musicie być nowymi użytkownikami. Promocja obejmuje również osoby, które już od jakiegoś czasu mają wykupioną subskrypcję HBO GO.

HBO GO w Polsce.

Osobom, które korzystają z serwisu i już dawno wykorzystały swój okres próbny, nie będzie pobierana opłata za jeden miesiąc. Należy jednak zaznaczyć, że z promocji można skorzystać tylko raz.

REKLAMA

HBO GO jako samodzielna platforma funkcjonuje w Polsce od września 2018 roku. Aktualnie dostęp do serwisu to koszt 24,90 zł/msc. Nowi użytkownicy mogą korzystać z okresu próbnego, który we wrześniu ubiegłego roku został skrócony z miesiąca do zaledwie tygodnia. Dlatego promocja Pyszne.pl wydaje się nadzwyczaj kusząca.

Promocja Pyszne.pl i HBO GO trwa do 31 lipca 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA