REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rozpościerajcie swoje wróżkowe skrzydła. Netflix zapowiada 2. sezon serialu „Przeznaczenie: Saga Winx”

Od premiery „Przeznaczenia: Sagi Winx” minęło już kilka tygodni. Do tej pory nie wiadomo było nic na temat dalszych losów serialu. Dzisiaj to się zmieniło i Netflix oficjalnie ogłosił, że powstanie 2. sezon produkcji. Zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku.

18.02.2021
22:37
przeznaczenie saga winx 2 sezon netflix
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Przeznaczenie: Saga Winx” zakończyło się cliffhangerem. Twórcy tej historii nastoletniej wróżki odkrywającej swe moce i przeżywającej ludzkie rozterki, zostawili sobie furtkę prowadzącą wprost do 2. sezonu. I chociaż krytycy narzekali, że serial mógłby być lepszy, że zabrakło w nim charakteru, że wygląda biednie i że jest kiczowaty, widzowie polubili produkcję Netfliksa. Przez kilka tygodni utrzymywała się ona w TOP10 najpopularniejszych tytułów na platformie w naszym kraju. Nie mogło więc być inaczej.

Netflix zapowiada 2. sezon „Przeznaczenie: Saga Winx”

Stało się to na co twórcy serialu i fani liczyli od dnia jego premiery, czyli 22 stycznia 2021 roku. Po kilku tygodniach oczekiwaniach Netflix właśnie ogłosił oficjalnie, że 2. sezon „Przeznaczenie: Saga Winx” powstanie. Zapowiada to tajemnicze, ale jakże wymowne wideo zamieszczone na youtube'owym kanale platformy:

Zgodnie z opisem zamieszczonego wideo ekipa wróci na plan jeszcze w tym roku. Nie wiadomo jednak, kiedy zobaczymy efekty pracy jej członków. Dowiedzieliśmy się za to, że czeka nas osiem kolejnych odcinków.

„Przeznaczenie: Saga Winx” powróci! Jeszcze w tym roku ekipa ponownie stawi się na planie w Irlandii. Szykujcie się więc na 8 nowych odcinków i jeszcze więcej magii — czytamy w opisie zapowiedzi.

REKLAMA

Dla fanów serialu jest to z pewnością dobra wiadomość. 1. sezon składał się bowiem z zaledwie sześciu odcinków. Ich większa liczba oznacza, że Netflix potrząsnął sakiewką i postanowił przeznaczyć na produkcję więcej pieniędzy. Możemy więc oczekiwać, że czeka nas więcej efektów specjalnych, a przede wszystkim będą one lepsze niż w dotychczasowych epizodach „Przeznaczenie: Saga Winx”. Jeśli jeszcze twórcy pokuszą się o ciekawe opowiedzenie dalszej części swojej historii, być może krytycy spojrzą na serial przychylniejszym niż do tej pory okiem.

Dotychczasowe odcinki „Przeznaczenie: Saga Winx” znajdziecie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA