REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Przeżyj to jeszcze raz. Oto każda śmierć z serialu Gra o Tron, namalowana przez fanów

HBO doskonale wie, jak promować swój głośny serial. Adaptacja książek Martina ma jedną z najlepszych kampanii promocyjnych, jakie kiedykolwiek widział świat serialu. Witryna Beautfil Death jest jej kolejnym, oryginalnym fragmentem.

22.04.2014
9:31
Przeżyj to jeszcze raz. Oto każda śmierć z serialu Gra o Tron, namalowana przez fanów
REKLAMA
REKLAMA

Jaka jest idea stojąca za stroną Beautiful Death? HBO postanowiło jeszcze silniej zaangażować w promocję serialu swoich fanów, sięgając do tych najbardziej utalentowanych i kreatywnych darmowych zasobów. Witryna to nic innego jak stale powiększająca się galeria obrazów przedstawiających najważniejsze dla scenariusza, najbardziej szokujące i niespodziewane śmierci, jakie miały miejsce w kolejnych odcinkach widowiska od HBO.

gra o tron beautiful death

Metoda, sposób wykonania czy interpretacja wydarzeń, jakie widzieliśmy podczas oglądania serialowej Gry o Tron – twórcy kampanii promocyjnej oddają widzom pełne pole do popisu. Zasada jest jedna – dzieło musi dotyczyć konkretnego epizodu telewizyjnego hitu oraz konkretnego zgonu lubianego bądź nienawidzonego charakteru. Chociaż galeria Beautiful Death dopiero zaczyna się zapełniać, już teraz można znaleźć tam kilka naprawdę ciekawych fan-artów. Te, które szczególnie przypadły mi do gustu, postanowiłem wpleść w ten tekst.

Co czeka na fana, który dostąpił zaszczytu znalezienia się na tej zaszczytnej liście zorganizowanej przez sztab reklamowy HBO? Cóż, chwała i sława oczywiście, połączona z szansą przemielenia naszego tworu przez wszystkie możliwe social media. Przy okazji każdy odwiedzający galerię ma możliwość błyskawicznego przeskoczenia do konkretnego odcinka serialu na platformie HBO GO. Tam może już zobaczyć zgon znienawidzonej/ulubionej postaci w wykonaniu profesjonalnych aktorów.

Wiecie, może to tylko moje wrażenie, ale czuję, że po drugim odcinku czwartego sezonu galeria Beautiful Death będzie pękać w szwach. Bardzo, bardzo przyjemny epizod, musicie to chyba przyznać. Póki co jestem bardzo pozytywnie zaskoczony kolejnymi odsłonami serialu, w przeciwieństwie do nudnego, rozciągniętego i nie w pełni wykorzystanego drugiego i trzeciego sezonu. Mniam.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA