REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Przyjaciele już za chwilę w Netfliksie. Dostaniemy wszystkie 10 sezonów!

Kultowy serial Przyjaciele będzie można obejrzeć wreszcie w Polsce. 10 sezonów produkcji zadebiutuje lada moment w serwisie Netflix.

28.12.2017
15:27
przyjaciele friends netflix gdzie obejrzec online serial
REKLAMA
REKLAMA

Serwisy wideo na żądanie kuszą nie tylko produkowanymi samodzielnie serialami i filmami oraz produkcjami na wyłączność, ale również kultowymi serialami sprzed lat. Netflix trafił w dziesiątkę z noworoczną niespodzianką dla swoich widzów.

Przyjaciele w serwisie Netflix zadebiutują już 1 stycznia 2018 roku.

Wczoraj informowaliśmy o tym, które produkcje znikną z platformy Netflix. Na szczęście serwis ma coś dla nas na otarcie łez. Amerykański serial komediowy emitowany przez dekadę od 1994 do 2004 roku wreszcie będzie można obejrzeć w Polsce.

Na kanale polskiego oddziału Netfliksa w serwisie YouTube pojawił się film zatytułowany „Więcej przyjaciół w Nowym Roku”. Pod koniec krótkiej zapowiedzi pojawia się polskie logo serialu Przyjaciele z dopiskiem „10 sezonów”.

10 sezonów Friends w jednym miejscu.

Netflix w opisie filmu zdradza, że serial zostanie dodany do oferty już 1 stycznia 2018 roku. Niespodzianka jest tym większa, że Friends nie zostało wymienione wśród zapowiedzianych wcześniej na styczeń premier.

REKLAMA

Do tej pory fani serialu, którzy chcieli go sobie po latach przypomnieć, musieli polować na powtórki w telewizji lub płyty. Osoby, które ominął fenomen, nie mogły go nadrobić w żadnym legalnym serwisie wideo online.

Nowy Rok jest dniem wolnym od pracy. To idealna okazja, by przypomnieć sobie perypetie mieszkających w Nowym Jorku Rachel, Moniki, Phoebe, Joeya, Chandlera i Rossa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA