REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Czas rozpocząć serialowy maraton. Przyjaciele już dostępni w Netfliksie

Kultowy serial wreszcie jest dostępny w Netfliksie. W serwisie można obejrzeć wszystkie odcinki Przyjaciół.

01.01.2018
10:00
Przyjaciele - premiera Netflix
REKLAMA
REKLAMA

To prawdopodobnie najlepsza wiadomość dla wszystkich abonentów platformy w Polsce. Choć Netflix słynie przede wszystkim z produkcji autorskich, to znaczna część jego oferty opiera się na licencjonowanych pozycjach. Najnowszy nabytek serwisu to najlepszy serial spod obcego szyldu, jaki trafił katalogu w ciągu co najmniej kilkunastu miesięcy.

Posiadacze konta mogą cieszyć się dostępem do każdego z dziesięciu sezonów produkcji.

Przyjaciele emitowani byli przez amerykańską stację NBC w latach 1994-2004, praktycznie z miejsca stając się telewizyjnym fenomenem. Serial przedstawia losy szóstki nowojorczyków – Rossa, Rachel, Chandlera, Moniki, Joeya i Phoebe. Od pierwszego odcinka dało się między nimi wyczuć niesamowite więzi, które były jednym z głównych powodów sukcesu produkcji.

Przez dziesięć lat widzowie razem z bohaterami zasiadali w kawiarni Central Perk i w charakterystycznym fioletowym mieszkaniu. Tam cieszyli się z rodzących się między bohaterami uczuć i ronili łzy z powodu miłosnych zawodów. Największe emocje wzbudzały kontakty Rossa i Rachel, podczas których zadawaliśmy sobie pytanie, czy ta dwójka będzie wreszcie razem.

Przede wszystkim jednak Przyjaciele bawili nas do łez

Twórcy serii w każdej, nawet najbardziej poważnej chwili (jak pogrzeb czy rozstanie), potrafili rozśmieszyć widzów. To właśnie bezpośrednie wydarzenia z życia serialowych postaci dostarczały najwięcej okazji do gagów i żartów. A te są tak dobre, że nie nudzą się nawet niemal ćwierć wieku po premierze.

REKLAMA

Produkcja cieszy się nie tylko uznaniem publiczności, ale także krytyków. Przyjaciół nagrodzono Złotym Globem i łącznie siedmioma statuetkami Emmy. Doceniano przede wszystkim kreacje aktorów wcielających się w głównych bohaterów. Z bardzo pozytywnymi reakcjami spotykały się także występy gościnne, m.in. Bruce’a Willisa czy Brada Pitta, ówczesnego męża Jennifer Aniston, która wcielała się w Rachel

Dodanie serialu do katalogu Netfliksa było niemałą noworoczną niespodzianką. Pozycji nie uwzględniono początkowo na liście styczniowych premier serwisu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA