REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Muzyka

"I’ll be There for You" - posłuchaj kultowego motywu z serialu "Przyjaciele"... w wersji metalowej

Czy są wśród nas fani serialu "Przyjaciele"? Specjalnie z myślą o nich, popularny youtuber Leo Moracchioli przygotował ostrą, gitarową wersję piosenki, która towarzyszyła napisom początkowym jednego z najpopularniejszych seriali komediowych wszech czasów.

14.06.2016
12:00
Kultowy motyw z serialu "Przyjaciele" w wersji metalowej
REKLAMA
REKLAMA

"Przyjaciele" doczekali się aż 10 sezonów, podczas których bili rekordy popularności we wszystkich 100 (!) krajach, w których byli emitowani. Fenomen "Przyjaciół" trwa do dziś, kiedy to nie tylko "starzy" fani wracają do serialu, ale też odkrywa je dla siebie młodsze pokolenie widzów, chociażby poprzez Netfliksa. Dowodem na wciąż trwającą popularność serii jest również najnowsze video Leo Moracchioli. Ten jeden z najpopularniejszych youtuberów regularnie publikuje w sieci metalowe covery największych hitów muzyki popularnej, a tym razem jego wybór padł właśnie na kawałek I’ll be There for You, będący motywem przewodnim "Przyjaciół".

REKLAMA

I’ll be There for You to utwór w oryginalne wykonywany przez pop rockową kapelę The Rembrandts. Wprawdzie był to jedyny kawałek, z którego owa grupa była znana, ale za to jego sukces przeszedł najśmielsze oczekiwania i z pewnością niejeden wykonawca potwornie im go zazdrościł. I choć utwór był przyjemny w odsłuch, to zapewne świat nie pokochałby go, gdyby nie fakt, że stał się on wizytówką jednej z najbardziej kultowych serii w historii telewizji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA