REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kultowy serial z lat 90. wraca. Trwają prace nad nowym sezonem Przystanku Alaska

Kultowy serial z lat 90. wraca. Znowu przeniesiemy się do miasteczka Cicely, chociaż trudno powiedzieć, kiedy to nastąpi.

21.11.2018
10:24
przystanek alaska
REKLAMA
REKLAMA

Moda na przywracanie znanych i lubianych marek trwa. Tym razem padło na Przystanek Alaska. Produkcja opowiadała o przygodach dr Joela Fleischmana i innych mieszkańców miasteczka Cicely na Alasce. Lekarz musi odpracować swoje studia medyczne. Nie jest specjalnie zadowolony z faktu, że z wielkiego miasta przenosi się do miasteczka, które z jego perspektywy – i zapewne nie jest w tej opinii odosobniony – to peryferia cywilizacji.

Nowy sezon produkcji realizuje stacja CBS. Na ekranie pojawi się Rob Morrow, czyli odtwórca roli głównego bohatera, Joela Fleischmana. Morrow jest również producentem wykonawczym powracającego serialu. The Hollywood Reporter donosi, że współczesny Przystanek Alaska może być kontynuacją poprzednich serii, a Fleischman może wrócić do Cicely na przykład na pogrzeb dawnego przyjaciela.

REKLAMA

Przystanek Alaska był emitowany w latach 1990-1995. W tych latach powstało 6 sezonów, które składają się łącznie na aż 110 odcinków. Jego autorami byli Joshua Brand i John Falsey. W serialu zagrali m.in. Janine Turner, Barry Corbin, John Corbett.

To nie pierwszy dawny serial, który stacje telewizyjne i serwisy streamingowe wyciągają z niebytu. Aktualnie trwają prace nad nową wersją kultowego Buffy the Vampire Slayer. W przygotowaniu jest również prequel Rodziny Soprano. Kilka tygodni temu na Netfliksie wylądował Chilling Adventures of Sabrina, który przecież też doczekał się ekranizacji wiele lat temu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA