REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pierwsze opinie na temat „Ptaków nocy” i kilka nowych scen. Jest bardzo dobrze

„Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” po premierowym pokazie w Londynie zbierają same pochwały od krytyków. Wszystko wskazuje na to, że niezbyt ekscytujące zwiastuny były zwodnicze. Na dowód tego udostępniono nawet w sieci kilka nowych scen.

30.01.2020
19:24
Pierwsze opinie na temat „Ptaków nocy” i kilka nowych scen. Jest bardzo dobrze
REKLAMA
REKLAMA

„Ptaki nocy” już niedługo pojawią się na naszych ekranach, a tymczasem hype rośnie. Film miał swoją premierę w Londynie, na której tłumnie pojawili się dziennikarze i krytycy. Ich wpisy w mediach społecznościowych dają nadzieję, że w kinie czeka nas kawał, dobrego kina akcji.

Ci, co mieli okazję film zobaczyć, szczególnie chwalą aktorstwo. W superlatywach wypowiadają się o Margot Robbie, Ewanie McGregorze czy Mary Elizabeth Winstead. We wpisach czytamy chociażby:

Margot Robbie rozbija bank. Pokochałem wszystkie te panie i czekam na sequel/spin-off.

Jakby to was nie przekonało, krytycy i dziennikarze uspokajają wszystkich, którzy obawiają się, że przemoc w filmie będzie ugrzeczniona jak w „Legionie Samobójców”. Kolejne osoby donoszą, że „Ptaki nocy” zasłużyły na swoją kategorię „R”:

Film „Ptaki nocy” daje dużo frajdy i jest brutalny jak cholera.

„Ptaki nocy” są totalnie kampowe i stanowią brutalną przejażdżkę; kolorowe, chaotyczne i bezczelne olśnienie.

Wszystko wskazuje więc na to, że to kolejny film z DCEU, który się udał.

Pochwały krytyków można mnożyć. Są bardzo zadowoleni i odnoszą się niemal do każdego elementu produkcji. Zachwycają się reżyserią, montażem i muzyką.

Postacie, ponadprzeciętna akcja i zabójczy soundtrack napędzany nierównym tonem i tempem.

Hype rośnie w miarę czytania tych wszystkich komentarzy. Czy rzeczywiście jest tak dobrze? Przekonamy się już niedługo. A tymczasem możemy nacieszyć oczy nowymi scenami, które pojawiły się w sieci:

„Ptaki nocy”, czyli opowieść o radzeniu sobie z rozstaniem na przykładzie Harley Quinn.

„Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to film ze znanymi z komiksów DC postaciami. Narratorką jest tytułowa Harley Quinn, która po rozstaniu z Jokerem łączy siły z Łowczynią, Czarnym Kanarkiem i Renee Montoyi’ą, aby pokonać Romana Sionisa znanego jako Czarna Maska.

REKLAMA

Premiera „Ptaków nocy” już 7 lutego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA