REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Publio.pl – znakomite ebooki 50% taniej

Publio.pl przygotowało bardzo ciekawą promocję, przeceniając o 50% ebooki autorstwa wielu znakomitych pisarzy.

07.02.2013
18:43
Publio.pl – znakomite ebooki 50% taniej
REKLAMA
REKLAMA

SCIENCE FICTION I FANTASTYKA
Zaoferowano nam „Lód” i „Króla Bólu” Jacka Dukaja. Jest on jednym z niewielu obecnie żyjących polskich pisarzy, z którego prozą, ze względu na styl i przenikliwy charakter, warto się zapoznać. Obie lektury kosztują po 22,45 zł, co stanowi ogromną okazję. Najciekawiej wypada jednak klasyka gatunku – „Diuna” Franka Herberta w cenie 23,94 zł. Uzupełniono ją kosztującym tyle samo „Rokiem Atrydów” autorstwa jego najstarszego syna i Kevina J. Andersona. Promocją objęto także „Metro 2033” (17,40 zł) Dmitry'a Glukhovsky'ego, które zachwyca swoim światem. Z kolei młodsi, jak i starsi miłośnicy fantastyki będą zadowoleni z obniżki cen dzieł autora „Elantris”, Brandona Sandersona: „Z mgły zrodzony” (18,47 zł), „Studnia Wstąpienia” (21,30 zł), „Bohater wieków” (29,26 zł).

STIEG LARSSON I JOHN IRVING
O połowę taniej kupimy literaturę spod znaku Stiega Larssona: „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet” (20,93 zł), „Dziewczyna, która igrała z ogniem” (23,94 zł) i „Zamek z piasku, który runął” (26,94 zł). Wybierając ją zapewniamy sobie długą i wciągającą lekturę. Nie mniej ciekawe okazują się trzy pozycje Johna Irvinga: „Świat według Garpa”, „Regulamin tłoczni win” (obie do kupienia za 19,04 zł) i „Modlitwa za Owena” (21,28 zł).

REKLAMA

STARSI CZYTELNICY
Jeszcze inną literaturę obejmują „Kluczowe decyzje” (autobiografia George'a Busha kosztująca 26,64 zł) czy „Stawka większa niż życie” (19,68 zł), która powstała na podstawie kultowego serialu. Jej autor, Andrzej Zbych, napisał do niego scenariusz. Otrzymujemy również biografię Jerzego Giedroycia (17,95 zł), „Czterech pancernych i psa” (14,76 zł) czy „Dzieci północy” traktujące o powojennych Indiach (27,93 zł), które błyskotliwie łączą prawdę historyczną z literacką fikcją. Poza tym mamy Stanisława Lema z „Filozofią przypadku” za 14,93 zł, będącą imponującym esejem na temat teorii dzieła literackiego.

WARTO
Sklep Publio.pl postarał się o naprawdę atrakcyjną ofertę, proponując niejedną świetną książkę w naprawdę przystępnych cenach. Zadbał przy tym o gatunkowe zróżnicowanie, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wymieniłem tu tylko część pozycji – wszystkie znajdziecie pod tym adresem. Promocja potrwa do przyszłej niedzieli. Skorzystajcie, bo zdecydowanie warto.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA