REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Punisher" - serial od Netfliksa obejrzymy już w przyszłym roku

Poznaliśmy wreszcie datę premiery serialu "Punisher". Wspólna produkcja Netfliksa i Marvela swoją premierę będzie miała już w 2017 roku. 

26.10.2016
10:19
Punisher - serial od Netfliksa obejrzymy już w przyszłym roku
REKLAMA
REKLAMA

To wcześniej, niż oczekiwano. Fakt, że Punisher, po występie w drugim sezonie "Daredevila", doczeka się własnego serialu, ogłoszono przecież ledwie przed kilkoma miesiącami i spodziewano się, że jego premiera odbędzie się w 2018 roku lub jeszcze później. Tymczasem okazuje się, że opowieść w odcinkach o granym przez Jona Bernthala Franku Castle poznamy już w przyszłym roku.

punisher-netflix class="wp-image-75660"
REKLAMA

Oznacza to, że w 2017 roku zobaczymy aż trzy koprodukcje od Netfliksa i Marvela - "Iron Fist", "Defenders" i "Punishera" właśnie. Premiera tego pierwszego serialu zapowiedziana jest na marzec, dwa pozostałe zobaczymy najpewniej w trzecim lub czwartym kwartale.

Jednocześnie poinformowano, że do obsady "Punishera", w której dotychczas znajdowali się - poza Bernthalem - Ben Barnes, Ebon Moss-Bachrach, Amber Rose Revah i Deborah Ann Woll, dołączyła piątka kolejnych aktorów: Daniel Webber, Jason R. Moore, Paul Schulze, Jaime Ray Newman, and Michael Nathanson. Spośród nich tylko Schulze wcieli się w postać znaną z kart komiksów - Williama Rawlinsa. Pozostali odegrają role napisane specjalnie na potrzeby serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA