REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Punisher znowu uderza. Jest nowy zwiastun i data premiery serialu

Na serial The Punisher czekaliśmy od dawna. Dzisiaj Netflix zaprezentował kolejny zwiastun i podał datę premiery produkcji. 

19.10.2017
17:29
Punisher znowu uderza. Jest nowy zwiastun i data premiery serialu
REKLAMA
REKLAMA

Frank Castle zadebiutował w drugim sezonie serialu Daredevil. Wyposażony w broń palną bohater szybko przykuł uwagę widzów i już wtedy spekulowano, że dostanie on własną serię. Netflix już jakiś czas temu potwierdził, że pierwszy sezon serialu pojawi się na platformie, ale do dzisiaj nie znaliśmy daty premiery. Spekulowano, że The Punisher pojawi się jesienią tego roku.

Przewidywania potwierdziły się. Serial The Punisher zadebiutuje w serwisie Netflix już 17 listopada.

Niestety, ze zwiastuna nie dowiadujemy się zbyt wielu nowych rzeczy o tym brutalnym bohaterze. Widzimy, że będzie musiał się on rozliczyć ze swoją militarną przeszłością. Dostajemy serię wybuchów i strzałów, czyli dokładnie to, czego mogliśmy się spodziewać. Zwiastun pokazuje wreszcie Karen Page, która wcześniej pomagała Mattowi Murdockowi w kancelarii prawnej, a teraz zaangażowała się w zemstę Punishera.

W zwiastunie słyszymy ponownie utwór "One" Metalliki, ale muszę przyznać, że w poprzednim zwiastunie robił znacznie lepsze wrażenie.

REKLAMA

Bohater będzie podążał tropem zabójców swojej rodziny, ale bardzo możliwe, że to wierzchołek znacznie większej historii.

W tytułową rolę wcielił się Jon Bernthal. W obsadzie pojawi się również Ebon Moss-Bachrach, który zagra Micro - jednego z pomocników bohatera. Wystąpi oczywiście Deborah Ann Woll w roli Karen Page. Scenariusz przygotował między innymi Steve Lightfoot. Seria będzie liczyła 13 odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA