REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Niezwykle klimatyczny trailer nowego serialu HBO. "Pustkowie" może być objawieniem roku!

Już 7 stycznia w HBO i HBO GO obejrzymy nowy miniserial stacji, "Pustkowie". "Pustkowie" jest czeską produkcją, na którą złoży się osiem odcinków. W HBO GO już za niecały miesiąc obejrzymy je wszystkie naraz.

09.12.2016
14:45
"Pustkowie": niezwykle klimatyczny trailer nowego serialu HBO
REKLAMA
REKLAMA

Akcja serialu rozgrywa się w niewielkim miasteczku nieopodal granicy polsko-czeskiej. Tam w niewyjaśnionych okolicznościach ginie nastolatka. Ta jest córką lokalnej starosty. Społeczność i władze będą próbowały odpowiedzieć na pytanie: co stało się z dziewczyną?

pustkowie-hbo class="wp-image-77113"

Główną bohaterką serialu "Pustkowie" jest Hana Sikorova (Zuzana Stivínová). Kobieta jest starostą małego miasteczka w północnych Czechach. Sikorova jest bardzo przywiązana do swojego miejsca i ze wszystkich sił stara się, aby miasteczko nie popadło w ruinę. Pewnego razu duży koncern zaczyna porponować mieszkańcom duże sumy za opuszczenie swoich domów. Kobieta stara się temu przeciwstawić. Niestety jednego dnia znika jej czternastoletnia córka. Hana próbuje odzyskać córkę i znaleźć sprawców odpowiedzialnych za jej zaginięcie.

"Pustkowie" to klimatyczny serial pełen tajemnic, będacy wciągającą opowieść z wielowymiarowym postaciami.

W główne role wcielają się Zuzana Stivínová, Jaroslav Dušek, Eliška Krenková, Leoš Noha oraz Jan Cina. Producentem miniserialu jest HBO Europe.

REKLAMA

Za reżyserię "Pustkowia" odpowiadają Alice Nellis i Ivan Zachariáš. Scenariusz napisał Stepán Hulik, autor "Gorejącego krzewu". Miniserial był prezentowany na międzynarodowych festiwalach filmowych w Karlovych Varach oraz w Toronto.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA