REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Nowa para prowadzących w "Pytaniu na śniadanie". Na pewno ich znacie

TVP przechodzi obecnie rewolucję. Spore zmiany dotknęły tez program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie". Niektóre z par pożegnały się z programem, zyskując z kolei nowych prowadzących. Tymi zostali Joanna Górska i Robert Stockinger. Kim są nowi prezenterzy "Pytania na śniadanie"?

19.01.2024
9:17
Pytanie na śniadanie Robert Stockinger Joanna Górska
REKLAMA

Zmiany w Telewizji Polskiej rozpoczęły się z końcem grudnia 2023 r. TVP wciąż przechodzi rewolucję, co widać w kolejnych medialnych ogłoszeniach. Spore zmiany dotknęły program "Pytanie na śniadanie". Nową szefową śniadaniówki została Kinga Dobrzyńska i szybko zaczęła wprowadzać swoje zmiany. Z "Pytaniem na śniadanie" pożegnała się m.in. Ida Nowakowska i Małgorzata Opczowska. Z kolei nową parą prowadzących zostali: Joanna Górska i Robert Stockinger.

REKLAMA

Więcej o TVP przeczytasz w Spider's Web:

Kim jest Robert Stockinger i Joanna Górska, nowy duet prowadzących?

Nowi prowadzący są bardzo dobrze znani widzom. Robert Stockinger od lat związany był ze stacją TVN. Ponad 10. lat spędził w konkurencyjnej śniadaniówce "Dzień Dobry TVN". Łącznie ze stacją TVN związany był aż przez 13 lat. Dziennikarz i prywatnie syn aktora, Tomasza Stockingera niedawno poinformował widzów, że odchodzi ze stacji TVN, dziękując za wszystko stacji.

Trudno opisać wszystko, co tu przeżyłem, ile nauczyłem się w tym czasie i jak wiele zawdzięczam tej stacji. Przyszedłem jako stażysta bez biurka, a odchodzę z doświadczeniem zasiadania w fotelu gospodarza flagowego programu. To była długa i piękna droga. Wychowankiem zostanę na zawsze - pisał w mediach społecznościowych Stockinger.

Również Joanna Górska jest dziennikarką dobrze znaną widzom Polsatu. Przez 12 lat związana była z Polsatem i Polsat News, gdzie pełniła obowiązki prowadzącej serwisy informacyjne. Była prowadzącą pasma "Nowy dzień" oraz wydawała program. Przed Polsatem pracowała też w TVP, gdzie była redaktorką oraz prezenterką "Wiadomości".

Prywatnie Joanna Górska nie kryła, że w ostatnich latach walczyła z rakiem piersi. Dziennikarka mówiła o swojej chorobie zarówno w mediach społecznościowych, jak i wywiadach. Gdy pokonała raka, wykonała tatuaż z napisem: "On silny, ja silniejsza".

Robert Stockinger i Joanna Górska w Pytaniu na śniadanie/ Fot Instagram

Szefowa "Pytanie na śniadanie" planuje nowości i zaproszenia osób, które przez 8. lat nie przychodziły na Woronicza

Szefowa "Pytanie na śniadanie" Kinga Dobrzyńska, zdradziła też, że w "Pytaniu na śniadanie" planuje nowości.

REKLAMA

Sukcesywnie będą wprowadzane do programu nowe kąciki, ale najpierw trzeba zrobić porządek strukturalny, czyli przywrócić współpracę np. z biurem reklamy. Jak już będą wszystkie pary, planuję zrobić nową oprawę i czołówkę - mówiła Kinga Dobrzyńska.

Jak dodawała, zespół czeka jeszcze sporo pracy. W nowej odsłonie "Pytania na śniadanie" nie zabraknie tematów związanych z kulturą, kinem, teatrem, sztuką i nauką. Jak mówiła Dobrzyńska, do śniadaniówki będą przychodzić osoby, które przez 8. lat nie mieli wstępu do TVP na Woronicza.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA