REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Quebonafide wypuszcza nowy singiel i rusza z preorderem „Romantic Psycho”

Po dwóch latach ciszy Quebonafide powraca z nowym projektem. Kilka dni temu w sieci zadebiutowało Romanticpsycho, a teraz pojawił kolejny utwór z nadchodzącej płyty artysty. Fani mogą być zaskoczeni.

10.02.2020
17:28
Quebonafide wypuszcza singiel Jesień. Preorder Romantic Psycho
REKLAMA
REKLAMA

Ostatni raz mieliśmy okazję spotkać się z twórczością Quebonafide na krążku „Soma 0,5 mg”, który artysta nagrał wraz z Taco Hemingwayem. Jak nietrudno było przewidzieć, płyta stała się hitem i pokryła trzykrotną platyną. Od tamtej pory fani z niecierpliwością wyczekiwali nowego materiału. Ich cierpliwość została wynagrodzona.

Pewnie już niedługo będą mogli cieszyć się kolejnym solowym albumem Quebonafide.

Pierwszym utworem, jaki przyszło nam usłyszeć z nadchodzącego wydawnictwa „Romantic Psycho” okazał się kawałek Romanticpsycho, który przywołuje wiele skojarzeń z motywami znanymi z projektu Taconafide. Piosenka pojawiła się w sieci jakiś czas temu dość niespodziewanie. Teraz nadszedł czas na kolejny singiel.

Piosenka Jesień zadebiutowała w sieci, uchylając kolejnego rąbka tajemnicy tego, czego należy się spodziewać po zbliżającej się wielkimi krokami płycie. W informacji prasowej czytamy:

W singlu Jesień Quebonafide szczere mówi co widzi i jak się czuje: „Gdyby nastrój zależał od forsy, nie czułbym się źle, a czuję się źle”. Cytując refleksyjny, wokalny refren - „Na zewnątrz dobrze, a wszystko w środku drży.”

Rzeczywiście utwór jest bardzo refleksyjny i liryczny. Prezentowane w nim muzyczne oblicze artysty może wielu zaskoczyć w brzmieniu i tempie. Może też wywoływać kolejne skojarzenia z twórczością Taco Hemingwaya.

W Jesieni gościnnie udzieliła się Natalia Szroeder.

Czy to jedyna współpraca z innymi artystami, jakiej można się spodziewać? Niestety na razie jeszcze nie ujawniono ani listy gości, ani tracklisty.

REKLAMA

Wokół płyty wciąż unosi się aura tajemnicy. Można jednak oczekiwać, że od teraz co chwilę będziemy częstowani kolejnymi informacjami dotyczącymi nadchodzącego wydawnictwa. Na stronie Queshop.pl ruszył dzisiaj preorder. Płytę „Romantic Psycho” można więc już zamawiać.

Album „Romantic Psycho” w wersji limitowanej dostępny jest w cenie 59,90 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA