REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Quebonafide w nowym klipie wraca do dawnego wizerunku i dissuje swoich krytyków

Tęskniliście za wytatuowanym i bezkompromisowym Quebonafide? W udostępnionym 1 kwietnia klipie do piosenki SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ raper wraca do swojego dawnego wizerunku.

01.04.2020
13:50
quebonafide klip teledysk
REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze kilka miesięcy temu fani Quebonafide mogliby przypuszczać, że jeśli raper wytnie jakiś primaaprilisowy numer, będzie to założenie okularów, ubranie się w polo, zakrycie tatuaży i występ w „Dzień Dobry TVN”. Jak się dzisiaj okazuje, stało się wręcz odwrotnie. W sieci pojawił się bowiem nowy klip promujący krążek „Romantic Psycho”, w którym raper pozbywa się szkieł, sztywniackiej koszulki i pokazuje swoje tatuaże w pełnej krasie.

1 kwietnia 2020 roku Quebonafide podzielił się ze swoimi fanami klipem do utworu SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ. W klipie zrywa ze stylem grzecznego chłopca. Zrzuca z siebie dotychczas nieodłączne atrybuty łącznie z nieco dłuższymi włosami. Rzuca okularami, ściąga polo, odkrywa tatuaże i na czworaka kroczy po ziemi. A wszystko to odbywa się w rytm ciillujących bitów.

W klipie występuje Janusz Chabior, który pełen czułości przytula rapera, podczas gdy przed kamerą przebiega płonący człowiek.

REKLAMA

W samej piosence SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ raper nie ma litości. Bezlitośnie dissuje krytyków swojej osoby. W tekście przewija się kilka nazwisk dobrze znanych w rapowym światku i nie tylko. Wśród nich jest Sebastian Fabijański (płyta aktora „Primityw” pojawi się na sklepowych półkach pod koniec miesiąca) oraz Jakub Żulczyk.

SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ promuje płytę „Romantic Psycho”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA