REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Quebonafide i Taco Hemingway prowokują fanów. Zapowiada się interesująca współpraca

Ktokolwiek powie, że polscy artyści nie znają się na promocji, powinien szybko wziąć lekcję od Quebonafide. Pochodzący z Ciechanowa raper powrócił na Instagrama w sposób równie tajemniczy, co pasjonujący. W jego grę już włączył się Taco Hemingway.

12.03.2018
22:07
Quebonafide i Taco Hemingway grają w go. Zrobią razem płytę?
REKLAMA
REKLAMA

Quebonafide to jedno z największych odkryć polskiej sceny hiphopowej w ostatnich latach. Autor zrobił szum świetnie przyjętą płytą Ezoteryka w 2015 roku, by już dwa lata później rozbić bank kolejnym longplayem. Egzotyka uzyskała status platynowej płyty już w przedsprzedaży. Po debiucie przez trzy kolejne tygodnie utrzymywała się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt.

W październiku zeszłego roku raper zniknął jednak ze wszystkich swoich mediów społecznościowych, zapowiadając w wywiadzie dla portalu Aktivist, że ma mu to pomóc w pracy nad nową płytą. Przez długi czas nie było o niej wiadomo niczego konkretnego, pojawiały się jednak pogłoski, że może chodzić o współpracę z Taco Hemingwayem. Takie sugestie pojawiły się choćby podczas podcastu CGM Rap Podcast z udziałem Dawida Bartkowskiego, Krzysztofa Nowaka, Wujka Samo Zło i Marcina Flinta.

Doniesienia te zdaje się potwierdzać powrót Quebonafide na Instagrama. Raper wrzucił post z grafiką przypominającą planszę do starochińskiej gry w go. Na jego ruch niedługo później odpowiedział właśnie Taco Hemingway.

Czy kolejnych ruchem będzie ogłoszenie wspólnej płyty Quebonafide'a i Taco Hemingwaya?

REKLAMA

Tego nie wiadomo. Póki co, grafiki zniknęły z oficjalnych profili obu artystów na Instagramie. Być może cała sprawa była tylko niewinną zabawą i panowie przestraszyli się wywołanego szumu. Na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać, aż obaj artyści zdecydują się przemówić. Ich fanom na razie pozostaje cieszyć się dotychczasowymi kolaboracjami muzycznymi.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA