REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Queens of the Stone Age wystąpią dziś w Warszawie. Pierwsze rzędy, uważajcie na głowy!

Kolejna szansa na zobaczenie Queens of the Stone Age w akcji. Amerykańska grupa wystąpi dziś wieczorem na warszawskim Torwarze. W sprzedaży są jeszcze bilety na trybuny.

19.06.2018
11:05
Queens of the Stone Age wystąpią dziś na warszawskim Torwarze
REKLAMA
REKLAMA

Josh Homme, Troy Van Leeuwen, Michael Shuman, Dean Fertita oraz Jon Theodore wystąpią na stołecznym Torwarze przy okazji promocji najnowszego albumu Queens of the Stone Age, zatytułowanego "Villains".

„Villains” to wydany w zeszłym roku siódmy album studyjny zespołu. Za produkcję odpowiada Mark Ronson. To pierwszy longplay od świetnego „…Like Clockwork” z 2013 roku.

Potężne stonerowe riffy i wielka miłość do rock'n'rolla - z tego znane są sceniczne występy zespołu.

Tak jest od samego początku, czyli 1996 roku, kiedy to w kalifornijskim Palm Desert panowie postanowili połączyć swoje siły. Razem nagrali siedem albumów studyjnych, zaczynając od "Queens of the Stone Age", wydanego w 1998 roku. Stworzyli charakterystyczny styl gry, który łączy wspomnianego stoner rocka, urokliwe melodie i mocno podkreślony bas.

REKLAMA

Podczas koncertów Queens of the Stone Age, zarówno pod sceną, jak i na niej, buzują wielkie emocje i prawdziwy rockandrolowy duch. Jakiś czas temu frontman grupy, Josh Homme, poddał się dzikiej atmosferze zbyt bardzo - pamiętacie filmik, na którym kopie fotografkę stojącą w fosie? Miejmy nadzieję, że Josh już więcej tak nie popłynie. Na wszelki wypadek - uważajcie dziś wieczorem na głowy!

Bilety na koncert Queens of the Stone Age w Warszawie można jeszcze kupić TUTAJ. W sprzedaży zostały wejściówki na trybuny. Gwiazdy wieczoru mają pojawić się na scenie o 20:30. Wcześniej, o 19:30, wystąpi support - CRX.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA