REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Radek Kotarski i Dawid Podsiadło nagrali podcast. Fani zachwyceni: „Najlepsze, co usłyszycie”

Radek Kotarski od dawna zapowiadał swój podcast. A ten właśnie dzisiaj ujrzał światło dzienne. Youtuber prowadzi go z Dawidem Podsiadło. W pierwszym odcinku panowie rozmawiają m.in. o smartfonach.

11.02.2021
16:20
kotarski podsiadlo podcast spotify
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Radek Kotarski rozbudził rano wyobraźnię swoich fanów, wrzucając na media społecznościowe zdjęcie, na którym towarzyszy mu Dawid Podsiadło. W komentarzach internauci zaczęli się zastanawiać o co chodzi. Pewności mieli nabrać dopiero po południu. Tak przynajmniej zapowiadał krótki opis fotografii.

Dzisiaj. Po południu. Łamiąca wiadomość — czytamy w opisie zdjęcia na Instagramie.

Wielu komentujących szybko doszło do wniosku, że musi chodzić o zapowiadany od dawien dawna podcast.

Kotarski od dłuższego czasu bowiem mówił, że jest zaangażowany w taki dwuosobowy projekt. Dzisiaj youtuber uchylił rąbka tajemnicy. Współprowadzącym tego podcastu jest Dawid Podsiadło. I zgodnie z obietnicą kilka godzin po opublikowaniu zdjęcia pojawił się pierwszy odcinek, którego możecie posłuchać na Spotify.

Odcinek zatytułowany jest „Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen”. Podsiadło i Kotarski rozmawiają w nim przede wszystkim o smartfonach i uzależnieniu od nich, a także o ostatnio przeczytanych książkach, czy ciekawych płytach. Oczywiście nie jest to na poważnie. Panowie sporo żartują i podejmują te tematy z właściwym sobie luzem i dystansem. Przypadł on do gustu wielu słuchaczom. Na Twitterze możemy przeczytać:

Najlepsze co usłyszycie

dawid podsiadło i radek kotarski zrobili razem podcast i słuchając pierwszego odcinka czuję się jak we wnętrzu swojej głowy i jestem coraz bardziej confused i entertained jednocześnie

Boże, jakie dobre.

REKLAMA

Na dzisiejszą premierę Podsiadło Kotarski Podcast od dawna czekali nie tylko fani obu panów, ale również sami zainteresowani.

Z rozmowy możemy dowiedzieć się, że pierwszy odcinek został nagrany już grubo ponad rok temu, bo 27 listopada 2019 roku. Autorzy nie spieszyli się z publikacją materiału, dlatego został on opublikowany również teraz. I chociaż na razie otrzymaliśmy tylko jego audialną wersję, to wiemy już, że pojawi się też w formie wizualnej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA