REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Media

Problemy Radia Nowy Świat. Ze stacji odchodzi Magdalena Rataj, a Piotr Jedliński chciał pozbyć się udziałów

Chociaż Radio Nowy Świat funkcjonuje zaledwie od lipca 2020 roku, to zdążyło już narobić wokół siebie szumu. I to niekoniecznie pozytywnego. Ze stacji odeszła właśnie Magdalena Rataj, która zajmowała się promocją, a Piotr Jedliński rezygnuje ze swoich udziałów.

03.02.2021
13:01
radio nowy swiat
REKLAMA
REKLAMA

Zniesmaczeni działaniami w radiowej Trójce, pracownicy radia postanowili odejść i znaleźć sobie inną rozgłośnię. A właściwie ją stworzyć. Postawili na internet, zorganizowali specjalną zbiórkę i 10 lipca 2020 roku w setkach tysięcy domów rozbrzmiała pierwsza edycja. To miały być nowe standardy. Niedługo jednak po starcie stacja zaliczyła pierwszy kryzys wizerunkowy. Teoretycznie udało się z niego wyjść, dzięki temu, że Piotr Jedliński zrezygnował z funkcji prezesa. Szybko jednak okazało się, że rozstanie wcale nie było miłe.

Jedliński chciał oddać swoje udziały słuchaczom

REKLAMA

Jak podają Wirtualne Media, odchodząc Jedliński zachował udzia rozgłośni, a wczoraj, we wtorek 2 lutego 2021 roku zaproponował, aby przejęli je słuchacze, którzy internetowymi datkami wspierają stację. Marzyło mu się założenie przez patronów stowarzyszenia, tak aby udziały nie wpadły w ręce jednej, prywatnej osoby. Jak się jednak okazuje jego pomysł spotkał się z wielką krytyką i postanowił się z niego wycofać, o czym poinformował w poście na Facebooku:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA