REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Fani Radiohead długo na to czekali. Utwór „Ill Wind” pojawił się w serwisach streamingowych

Fani zespołu Radiohead długo na to czekali - utwór Ill Wind pojawił się w końcu w serwisach streamingowych.

11.01.2019
17:10
radiohead ill wind
REKLAMA
REKLAMA

Co prawda nie jest to żadna nowość - utwór dołączony był jako bonusowy do albumu „A Moon Shaped Pool”. Jednak do tej pory nie był dostępny w streamingu.

Posłuchajcie Ill Wind od Radiohead:

Ill Wind dołączony był do specjalnego wydania albumu „A Moon Shaped Pool”, który swoją premierę miał w 2016 roku. Oprócz wspomnianego numeru, na wydaniu specjalnym znalazła się także m.in. kompozycja stworzona na potrzeby filmu „Spectre”. Ostatecznie piosenka została odrzucona przez producentów obrazu.

„A Moon Shaped Pool” to dziewiąty studyjny album w dyskografii brytyjskiego zespołu, następca onirycznego „The King Of Limbs” z 2011 roku. „A Moon Shaped Pool” promowany był singlami Burn the Witch i Daydreaming. W 2017 roku grupa obchodziła 20-lecie wydania albumu „OK Computer”, uznawanego przez wielu za najważniejszy krążek w bogatej historii Radiohead. Fani doszukali się nawet w rocznicowej edycji ukrytego przesłania.

REKLAMA

W ostatnich miesiącach znacznie częściej słyszeliśmy o działalności solowej Thom'a Yorke'a, który przygotował świetny soundtrack do remake'u horroru „Suspiria”. Tym bardziej każda wiadomość z obozu Radiohead cieszy fanów niezmiernie.

Szczegóły dotyczące platform, na których dostępny jest utwór Ill Wind znajdziecie pod tym linkiem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA