REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rambo będzie znowu zabijać!

Kinowy hit z 1982 roku z Sylvestrem Stallone w roli głównej, doczekał się w końcu swojej telewizyjnej wersji.

22.08.2013
9:35
Rambo będzie znowu zabijać!
REKLAMA

Entertainment One (kanadyjska wytwórnia filmów) ogłosiła, że połączy siły z Avi Lernerem (producent Rambo z 2008 oraz Niezniszczalnych) i amerykańską wytwórnią filmów Nu Image w celu przeniesienia klasyki kina akcji – Rambo Pierwsza Krew – na małe ekrany.

REKLAMA

Na razie pomysł jest w trakcie realizacji, nie wiadomo jeszcze jaka stacja emitowałaby serial. Trwają też rozmowy z Sylvestrem Stallone, który miałby zagrać główną rolę – Johnego Rambo. Jednak sam aktor kilkakrotnie już wyznawał w wywiadach, że jest bardzo zainteresowany wskrzeszeniem jednej ze swoich najsłynniejszych ról.

Przypomnijmy, Rambo to film oparty o powieść Davida Morell Pierwsza Krew. Fabuła przedstawia powojenne losy weterana wojny wietnamskiej - Johnego Rambo. Były żołnierz chce odwiedzić swojego dawnego i jedynego żyjącego kompana ze starego oddziału Dolmora Berry’ego. Po dotarciu na miejsce Rambo odkrywa, że przyjaciel nie żyje i wyrusza dalszą drogę, po drodze zahaczając o miejscowość Hope. Niestety lokalnemu szeryfowi nie podoba się, że jakiś obcy włóczęga błąka się po jego terenie. Biedak nie wie jednak, że ma do czynienia z… Rambo!

REKLAMA

Nie wiem jak wy, ale ja trzymam kciuki za ten serial, może być kiczowaty, to nieważne. Najważniejsze są wybuchy, wielkie spluwy i hektolitry sztucznej krwi – jak to wszystko będzie, produkcja będzie udana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA