REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Sylvester Stallone przeleje ostatnią krew. Do sieci wyciekł zwiastun filmu „Rambo V”

Do sieci wyciekł zwiastun filmu „Rambo V”, pokazywany podczas specjalnego spotkania z Sylvestrem Stallone'em, podczas niedawno zakończonego Festiwalu Filmowego w Cannes.

29.05.2019
17:48
Sylvester Stallone - Rambo V
REKLAMA
REKLAMA

Aktor, który obecny był na festiwalu z odrestaurowaną wersją filmu „Rambo: Pierwsza Krew”, odpowiadał na pytania publiczności, a także zaprezentował materiał, z nadchodzącego obrazu, który wedle wszelkich informacji, ma zwieńczyć historię o słynnym bohaterze z Wietnamu.

Najnowsza odsłona serii „Rambo”, zatytułowana „Ostatnia krew”, ma pojawić się w kinach już 19 września.

Historia ma stanowić ostatni rozdział opowieści, rozpoczętej w 1982 roku, wraz z premierą „Rambo: Pierwsza krew” i dotykać problemu stresu pourazowego.

John Rambo wraca do domu, na ogromne ranczo. Nie potrafi jednak odnaleźć się w nowych/starych warunkach. Życie okazuje się zbyt spokojne, zbyt sielskie. Taki tryb daje mu za dużo czasu na rozmyślania.

 Jego umysł wciąż zaprzątają myśli na temat swoich wcześniejszych misji oraz wyrzuty sumienia, że nie wszystkich udało mu się uratować.

 John podupada też na zdrowiu, dlatego wymaga dodatkowej opieki. Gdy wnuczka jego opiekunki Marii zostaje porwana przez meksykański kartel handlarzy żywym towarem, John łączy siły z dziennikarką, której siostra również została uprowadzona, aby odbić dziewczynę i przywrócić porządek.

Scenariusz Matta Cirulnicka powstał we współpracy z samym aktorem, który był współautorem większości skryptów do poprzednich odsłon cyklu. Reżyserem filmu „Rambo: Ostatnia Krew” jest Adrian Grunberg, znany z filmu „Dorwać Gringo”, a u boku Stallone’a na ekranie zobaczymy: Paz Vegę, Oscara Jaenadę, czy Louisa Mandylora.

Aktualizacja – 30.05.2019:

REKLAMA

Pojawił się już oficjalny trailer w sieci:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA