REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rambo też będzie miał swój serial. W roli głównej powróci Sylvester Stallone

Bohaterski John Rambo powraca. Były członek Zielonych Beretów i weteran wojny w Wietnamie padł ofiarą zyskującego w ostatnich latach na sile trendu i podobnie jak wielu innych przed nim, doczeka się swojego serialu telewizyjnego.

02.12.2015
11:10
John Rambo też będzie miał swój serial. W roli głównej powróci Sylvester Stallone
REKLAMA
REKLAMA

Za serial na podstawie filmowej serii "Rambo" odpowiedzialna będzie stacja Fox, mająca na koncie między innymi takie produkcje jak "Gotham" i "Minority Raport". Tytuł telewizyjnego widowiska będzie brzmiał "Rambo: Pierwsza krew", a więc tak samo, jak tytuł wyprodukowanej w 1982 roku, pierwszej części kinowej wersji.

rambo 2

Na temat serialu wiadomo na razie bardzo niewiele, znamy już jednak kilka istotnych informacji. Po pierwsze, fabuła skupiona będzie na relacjach łączących Johna Rambo z jego synem, J.R., byłym komandosem Navy SEAL. Po drugie, w obsadzie najprawdopodobniej znajdzie się sam Sylvester Stallone, który ponownie wcieli się w postać tytułowego bohatera, a ponadto będzie producentem wykonawczym tej produkcji. Po trzecie, Rambo ma być centralną postacią show, udział Stallone'a nie będzie się zatem ograniczał do sporadycznego pojawiania się na ekranie. Wreszcie po czwarte - za scenariusz odpowiadać ma Jeb Stuart, który debiutował w tej roli słynną "Szklaną pułapką", a na koncie ma też "Ściganego" z Harrisonem Fordem i Tommym Lee Jonesem.

REKLAMA

Rambo doczekał się dotychczas czterech filmów. Produkcja piątego, zatytułowanego "The Last Blood", została wstrzymana. Nie wiadomo, czy decyzja o stworzeniu serialu spowoduje wznowienie prac nad nią, ale wydaje się to prawdopodobne. Fox zamierza także stworzyć miniserial na podstawie innego widowiska z udziałem Stallone'a - "Niezniszczalnych" ("Expendables").

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA