REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Dwayne Johnson brata się z małpami w nowym trailerze Rampage

Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że Dwayne Johnson znów gra w Jumanji. Rampage to jednak zupełnie inny film w pozornie podobnej scenerii, który bazuje na kultowej grze wideo.

13.02.2018
21:08
rampage trailer dwayne johnson 3
REKLAMA
REKLAMA

Dwayne Johnson ani myśli dać o sobie zapomnieć. Do sieci trafił właśnie trafił zwiastun kolejnego filmu z jego udziałem zatytułowanego Rampage. Z początku widząc grupę podróżników w głuszy można pomyśleć, że to kolejny rozdział Jumanji, ale to zupełnie inny projekt.

rampage trailer dwayne johnson 3 class="wp-image-134040"

Rampage zapowiada się na miks Planety Małp z Godzillą i domieszką King Konga, który ubrano w szaty blockbustera.

Główny bohater grany przez Johnsona, czyli Davis Okoye, jest prymatologiem, czyli „naukowcem zajmującym się badaniem ssaków naczelnych”. Zaprzyjaźnił się z bardzo inteligentnym gorylem o imieniu George, którego wychowywał od urodzenia.

W wyniku naukowego eksperymentu, który wymknął się spod kontroli, George zaczyna szybko rosnąć. Jego przyjazne usposobienie znika i zaczyna siać postrach. W dodatku nie jest jedynym stworzeniem, które poddano podobnej metamorfozie.

Oprócz przerośniętego goryla w Rampage pojawi się uskrzydlony wilk. Nie zabraknie też ryczącego w zgliszczach miasta aligatora. Znając życie w samym filmie migną nam na krócej lub dłużej też inne kreatury.

rampage trailer dwayne johnson 3 class="wp-image-134043"

Dwayne Johnson (znowu) ratuje świat.

Zmienione w potwory zwierzęta zaczynają siać postrach w Stanach Zjednoczonych. Nowy trailer wskazuje na to, że za tragicznymi wydarzeniami stoi - a jakże - złowroga korporacja, której przewodzi Malin Akerman majstrująca przy selekcji naturalnej.

Oczywiście jedynym ratunkiem dla ludzkości jest główny bohater, który łączy siły z niesławnym inżynierem genetycznym w poszukiwaniu antidotum. Tylko w ten sposób będzie mógł ocalić Amerykę oraz swojego przyjaciela.

Na szczęście Rampage nie traktuje siebie zbyt serio.

Najnowsza produkcja, w której pojawi się Dwayne Johnson zapowiada się na niezobowiązujące kino akcji. Jeśli tylko będzie czerpać z wyświechtanych motywów ze smakiem, może okazać się idealną przystawną przed letnimi blockbusterami.

rampage trailer dwayne johnson 3 class="wp-image-134037"
REKLAMA

Polska premiera Rampage zaplanowana jest na 11 maja 2018 roku. Dwayne’owi Johnsonowi będą partnerować na ekranie Naomie Harris (Moonlight), Jake Lacy (Dziewczyny), Joe Manganiello (True Blood) oraz Jeffrey Dean Morgan (The Walking Dead).

Inspiracją dla filmu Rampage jest seria sześciu gier wideo tym samym tytule, w której pojawiło się 41 różnych potworów. Pierwsza część cyklu, w której debiutował George, pojawiła się w 1986 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA