REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Inna twarz Ramsaya Boltona. Na tym filmie to najbardziej uprzejmy i sympatyczny bohater "Gry o tron"

Wystarczyło wyjąć kilka scen z kontekstu, zgrabnie je zmontować i dodać ckliwą muzykę, by Ramsay Bolton z jednej z najbardziej odrażających postaci z serialu "Gra o tron" zaczął się nagle jawić jako bohater wyjątkowo miły, życzliwy i dobroduszny. Ten film to jedna z najzabawniejszych rzeczy, jakie zobaczycie dziś w Internecie.

18.06.2015
9:42
Inna twarz Ramsaya Boltona. Na tym filmie to najbardziej uprzejmy i sympatyczny bohater Gry o tron
REKLAMA
REKLAMA

Morderca, sadysta i gwałciciel, którego największą rozrywką jest obdzieranie żywcem ze skóry. Takiego Ramsaya Boltona znamy wszyscy. Youtuber M&M zaprezentował nam nam jednak inne jego oblicze - z gruntu fałszywe, ale jeżeli tylko śledzicie serial "Gra o tron" na bieżąco, absolutnie zabawne. Sceny, w których Ramsay był okrutny, nieludzki czy złośliwy nagle nabierają zupełnie innego wydźwięku. A wszystko to w rytm nieśmiertelnego Can you feel the love tonight Eltona Johna. Definitywnie warto obejrzeć to wideo (choć może niekoniecznie w pracy!).

REKLAMA

Chętnie obejrzałbym więcej tego typu produkcji, totalnie odwracających charakterystykę bohaterów "Gry o tron". Tym razem może z Joffreyem w roli głównej?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA