REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Spragnieni muzycznych doznań? Przygotujcie się na premierowy koncert duetu Rasmentalism

Fanek i fanów muzyki spragnionych koncertów nie trzeba pewnie będzie długo namawiać. 1 lipca odbędzie się wirtualny koncert duetu Rasmentalism.

29.06.2020
16:09
Rasmentalism ballantines true music
REKLAMA
REKLAMA

Do doświadczania muzyki na żywo w sposób taki, jak przed wybuchem pandemii jeszcze nam daleko, ale póki co mamy namiastkę – występy transmitowane w sieci. 1 lipca w ramach akcji Ballantine’s True Music Stage odbędzie się koncert duetu Rasmentalism, podczas którego muzycy zaprezentują materiał z najnowszego albumu, zatytułowanego „Geniusz”.

Premiera albumu „Geniusz” miała miejsce 19 czerwca br.

Członkowie duetu, Ras i Ment XXL , do współpracy nad nowym materiałem zaprosili między innymi Rosalie., Dawida Podsiadłę, Taco Hemingwaya czy Kubę Badacha. Na pierwsze duże koncerty z udziałem publiczności będziemy musieli poczekać do jesieni (pierwsze zaplanowane są na październik). Póki co możemy sprawdzić formę Rasmentalismu podczas transmisji 1 lipca. Jak zapewniają panowie, na scenie towarzyszyć im będzie specjalna ekipa muzyków. Zaś po koncercie będziecie mogli zadać im pytania.

Rasmentalism to nie jedyna ekipa zaproszona przez markę Balltantine's do udziału w projekcie True Music Stage. Jakiś czas temu w ramach akcji odbył się koncert składu Płomień 81, którego retransmisję znajdziecie pod tym linkiem.

REKLAMA

Koncert Rasmentalismu rozpocznie się 1 lipca o 20:00, transmisji szukajcie na profilu Ballantine's Polska.

*Zdjęcie główne: Ania Bystrowska

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA