REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Odłóżcie jedzenie. Zwiastun RAW pokazuje, że mamy pretendenta do najbardziej pokręconego filmu 2017 roku

Uwaga - zwiastun RAW został oznaczony tak zwaną czerwoną taśmą. Oznacza to, że materiał reklamowy jest przygotowany jedynie dla pełnoletnich widzów.

13.01.2017
19:09
Oto RAW - pretendent do miana najbardziej niepokojącego filmu w 2017
REKLAMA
REKLAMA

Od siebie dodam, że trailera RAW nie powinny oglądać osoby szczególnie wrażliwe na krzywdę wobec zwierząt oraz widok krwi. Chociaż niezwykle niepokojący obraz nie epatuje przemocą i zdecydowanie nie jest to produkcja gore, na reklamie znajdują się „momenty”, które osoby o słabszych żołądkach mogą nieco zaniepokoić.

RAW wygląda jak połączenie kanibalistycznego horroru z Enter The Void od Gaspara Noe.

Z jednej strony mamy niepokojące, pełne krwi ujęcia związane z mięsem i zwierzętami. Z drugiej, psychodeliczne życie młodych, nabuzowanych ludzi. Gdzieś pośrodku między tymi dwoma światami mieści się esencja RAW - thrillera skierowanego do amatorów unikalnych, mocnych obrazów.

REKLAMA


Czym właściwie jest RAW? To opowieść o młodej Justine. Dziewczyna wywodzi się z rodziny, w której tradycją jest zdobycie dyplomu lekarza weterynarii. W tym celu Justine - zadeklarowana weganka -  opuszcza dom i trafia na uczelnię. Okazuje się jednak, że w zamkniętym kampusie nic nie jest takie, jak pozornie się wydaje.

Fabuła RAW nie brzmi specjalnie przekonująco. To jednak żywy obraz, nie historia, ma być głównym motorem napędowym tego tytułu. Dodałem produkcję do własnej listy, licząc na niezwykle osobliwe przeżycie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA