REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Nie żyje Ray Liotta. Chłopiec z ferajny zmarł we śnie

Ray Liotta nie żyje - aktor miał 67 lat. Gwiazdor, którego znamy przede wszystkim z roli w kultowych "Chłopcach z ferajny" Martina Scorsese, był niezwykle charakterystyczny i lubiany - choć w swojej karierze wielokrotnie grywał nieprzyjemnych gości.

26.05.2022
19:32
ray liotta nie żyje śmierć chłopcy z ferajny aktor
REKLAMA

Ray Liotta - jak donosi serwis "Deadline" - zmarł we śnie i nagle, przebywając akurat na Dominikanie. Kręcił tam zdjęcia do swojego nowego filmu - "Dangerous Waters". Informację o jego śmierci potwierdziła niedawno Jennifer Craig, przedstawicielka artysty. Przyczyna jego śmierci pozostaje nieznana, jednak mówi się, że to efekt choroby - kilka miesięcy temu reporterzy uchwycili aktora na zdjęciach, na których wyglądał na bardzo osłabionego. Podobno poruszał się z trudem.

REKLAMA

Ray Liotta nie żyje. Aktor miał 67 lat.

Ray Liotta - śmierć / Chłopcy z ferajny

Najmłodszy z chłopców z ferajny odszedł jako pierwszy. Aktor stał się pewnego rodzaju ikoną - mimo twarzy idealnie pasującej do ról gangsterów i czarnych charakterów, potrafił wcielić się w szeroką gamę różnorodnych postaci. Jego przełomowe występy mogliśmy zobaczyć również w "Hannibalu", "Na tropie zła", "Blow", "Cop land" czy "Polu marzeń". W ostatnim czasie też świetną zawodową passę - przepowiadano jego wielki powrót i mówiono, że rola życia jest jeszcze przed nim. Ciekawe filmowe i serialowe angaże mówiły same za siebie - tylko w ubiegłym roku pojawił się w dwóch kinowych produkcjach ("Bez gwałtownych ruchów" oraz "Wszyscy święci New Jersey"). Niestety, okazało się, że obawy zaniepokojonych wyglądem gwiazdora fanów były słuszne.

REKLAMA

Ray Liotta nigdy nie doczekał się należytej nagrody za żadną ze swoich kreacji - zyskał za to szerokie grono uwielbiających go fanów.

Na premierę wciąż czeka serial "Black Bird", w którym zagrał razem z Taronem Edgertonem (premiera w Apple TV+). Niedawno skończył też prace nad "Cocaine Bar" w reżyserii Elizabeth Banks.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA