REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Masz 18 minut? Koniecznie daj szansę świetnemu filmowi sci-fi „Reaver”

„Reaver” to naprawdę solidna produkcja niezależna, która pojawiła się w Vimeo. Film sci-fi powinien obejrzeć każdy miłośnik gatunku, do czego naprawdę zachęcam.

02.07.2015
15:43
Reaver - koniecznie daj szansę świetnemu filmowi sci-fi
REKLAMA

Co niesamowite, podczas seansu w ogóle nie czułem, abym oglądam amatorską, finansowaną oddolnie produkcję. Wielka w tym zasługa świetnego warsztatu aktorskiego. Bohaterowie „Reavera” pokazali klasę, odgrywając powierzone im postacie naprawdę przekonująco. Powstaje wrażenie, jak gdyby śledziło się akcję pełnometrażowej produkcji, nie „filmiku w Internecie”.

REKLAMA

Nic dziwnego, że „Reaver” zgarnął nagrody na kilku amerykańskich festiwalach.

Niezależna produkcja może poszczycić się wyróżnieniami podczas kameralnych A Night Of Horror International Film Festival, Screamfest Horror Film Festival, Rhode Island International Film Festival, Savannah Film Festival, Imagine Film Festival czy Mt. Hood Independent Film Festival. Teraz „Reaver” wylądował w sieci, gotowy do obejrzenia przez każdego fana sci-fi, zupełnie za darmo.

Doskonała gra aktorska, zadowalające efekty specjalne i po mistrzowsku budowane napięcie – to główne znaki rozpoznawcze niezależnej produkcji. Rozczarowało mnie jedynie zakończenie. Spodziewałem się, że chociaż przez moment zobaczę „coś”, co jest powodem całego tego filmowego zamieszania. Szkoda, że reżyser się na to nie odważył. Końcówka, chociaż tajemnicza, wzbudziła moją frustrację.

REKLAMA

Jeżeli macie ochotę odkryć więcej rewelacyjnych filmów niezależnych, koniecznie zajrzyjcie do tej sekcji na sPlay.pl. Zbieramy tutaj dla was najciekawsze produkcje, jakie można zobaczyć na YouTube, Vimeo oraz w innych zakamarkach sieci.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA