REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Reboot filmowej Fantastycznej Czwórki coraz bliżej – znamy już nazwiska potencjalnych aktorów

Mimo, że do premiery zostały jeszcze dwa lata, to można sobie już narobić smaku – summa summarum Fantastyczna Czwórka zasługuje wreszcie na porządny film ze stajni 20th Fox – i poznać ludzi, którzy mogą sprostać wymaganiom fanów Fantastycznej Czwórki na całym świecie.

10.10.2013
13:47
Reboot filmowej Fantastycznej Czwórki coraz bliżej – znamy już nazwiska potencjalnych aktorów
REKLAMA

W 2012 roku cały geekowski świat obiegła wiadomość, że 20th Century Fox zatrudnił Marka Millera do konsultacji odnośnie wykorzystania potencjału marvelowskiego uniwersum i bohaterów. Jako, że Fox posiada prawa do pokazywania w swych filmach („tylko”) X-Menów, Silver Surfera, Elektry i Fantastycznej Czwórki, wybór padł rzecz jasna na Fantastyczną Czwórkę – w końcu ostatni – dodajmy że okropny - film z tymi superbohaterami wyszedł w 2007 (Fanstastyczna Czwórka 2: Narodziny Srebrnego Surfera), X-Meni (oraz oddzielnie Wolverine) są w obrocie od 13 lat (film X-Men: Days Of Future Past ukaże się już latem 2014 roku) a Silver Surfer i Elektra nikogo nie obchodzą.

REKLAMA

Jeszcze do niedawna Fox miał do swojej dyspozycji Daredevila, ale przez swoją opieszałość stracił prawa do tej postaci na rzecz Marvel/Disney, tak jak New Line Cinema do Blade’a a Lionsgate do Punishera - z czego się bardzo cieszę i po cichu liczę na to, że taka sama sytuacja będzie mieć miejsce z Ghost Riderem i Spider-Manem od Sony Pictures.

Póki co, pewne jest że reboot Fantastycznej Czwórki jest w produkcji i że już (raczej) nic nie stanie temu projektowi na drodze - data premiery została ustalona na 6 marca 2015 roku, na stołku reżyserskim zasiądzie Josh Trank (Chronicle) i znamy trzy męskie nazwiska do roli Mr. Fantastic/Reed Richards oraz dwa źeńskie nazwiska do roli The Invisible Woman/Sue Storm.

mr fantastic

Wśród panów konkurować będą ze sobą Kit Harington (pasujący do tej roli jak pięść do nosa), Jack O’Connell oraz Miles Teller, a wśród pań Saoirse Ronan i Kate Mara. Od dawna jednak wiadomo, że w rolę Human Torch/Johnny Storm wcieli się Michael B. Jardon – co jest dosyć dziwnym wyborem biorąc pod uwagę kolor skóry aktora. Kto mógłby się wcielić w rolę Bena/The Thing jeszcze nie wiadomo, ale podobno Terry Crews już ostrzy sobie zęby na tę możliwość.

REKLAMA
sue storm

A co wy sądzicie o kandydatach do nowej Fantastycznej Czwórki?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA