REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Rewelacyjny klip do remiksu "Red Lips" Skrilleksa

Sonny Moore, szerzej znany jako Skrillex, to artysta o wielu talentach. Amerykański producent muzyczny został właśnie współautorem znakomitego klipu do swojego remiksu utworu "Red Lips" duetu GTA.  

02.12.2015
9:02
Rewelacyjny klip do remiksu Red Lips Skrilleksa
REKLAMA
REKLAMA

Skrillex jest współscenarzystą i producentem wykonawczym wyreżyserowanego przez Granta Singera teledysku do remiksu "Red Lips". Dla zdobywcy sześciu nagród Grammy to pierwsza tego typu produkcja. I trzeba przyznać, że wypada ona naprawdę rewelacyjnie. Abstrahując od oceny muzycznych dokonań Skrilleksa, które rzecz jasna nie każdemu odpowiadają, zrealizowany przy współpracy z Apple Music klip jest niesamowicie estetyczny i efektowny, intrygujący, a do tego świetnie komponuje się z oprawą dźwiękową. Sprawdźcie sami.

REKLAMA

Skrillex przyznał, że pojawiające się w teledysku do "Red Lips" obrazy i obecne w nich istoty, są produktem jego dziecięcej wyobrazi i nosił je w sobie od wielu lat. Muzyk jest wielkim miłośnikiem filmów fantastycznych, takich jak między innymi "Niekończąca się opowieść" oraz "Piąty element" i niektóre sceny czy twory, które możemy zobaczyć w klipie, są nimi luźno inspirowane. Przy okazji premiery remiksu "Red Lips", Skrillex ujawnił też, że od dawna marzy o tym, by nakręcić własny, od podstaw stworzony przez niego film. Choć to muzyka jest jego największą pasją, to kino również leży w orbicie jego zainteresowań.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA