REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nie poznacie Renée Zellweger na pierwszym fotosie z filmu o Judy Garland

Kunszt aktorski to nie wszystko. By przekonać widza do postaci, filmowcy muszą włożyć wiele pracy w jej ubiór i charakteryzację. Wygląda na to, że w przypadku filmu o Judy Garland ci spisali się po prostu rewelacyjnie.

20.03.2018
13:22
Renée Zellweger Judy Garland
REKLAMA
REKLAMA

Judy to film biograficzny opisujący legendę show-biznesu, jaką była Judy Garland. W tytułową postać wcieliła się Renée Zellweger. Film produkowany jest przez Pathé, BBC Films i Ingenious Media. Zdjęcia do filmu już ruszyły, produkcja realizowana jest w Londynie. Okres, który opisuje, to lata sześćdziesiąte, gdy Judy Garland pięła się ku szczytowi swojej kariery.

Producenci filmu opublikowali właśnie pierwszy fotos z planu, na którym widać główną aktorkę w tytułowej roli. I… jestem pod dużym wrażeniem. Rozpoznaję na nim aktorkę dzięki temu, że ktoś to zdjęcie dla mnie podpisał. Gdybym jednak tego podpisu nie widział, mam wątpliwości, czy bym dostrzegł na zdjęciu Zellweger. Charakteryzacja, kostium i sama maniera aktorska wyglądają tu doskonale.

Prace nad filmem opisującym życie Judy Garland już trwają. Kto wystąpi w produkcji poza Renée Zellweger?

Na szczęście nie będzie to film jednej aktorki. W obsadzie znaleźli się, między innymi, Jessie Buckley (Wojna i pokój), Finn Wittrock (American Horror Story) czy Michael Gambon (Harry Potter). Produkcja prawdopodobnie będzie opisywać schyłek kariery Garland. Wspomniany wyżej okres największej popularności Garland poprzedzał jej nagłą śmierć.

REKLAMA

W filmie mamy zobaczyć i usłyszeć odtworzone przez ekipę filmową najwspanialsze występy Garland, w tym jej legendarny hit Somewhere Over the Rainbow. Ma też opisywać spory Judy z jej managementem, jej stosunek do muzyków i fanów, a także dramaty rodzinne, jakich musiała doświadczyć.

Garland zmarła w Londynie, w czerwcu 1969 r. Film Judy wyreżyseruje Rupert Goold. Data premiery nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA