REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Richie Rich dostanie swój serial aktorski

Richie Rich, czyli kilkuletni multimilioner, był już bohaterem komiksów, kreskówki i filmu. Teraz ta już raczej zapomniana postać, otrzyma własny serial aktorski, który trafi na Netliksa na początku 2015 roku. 

30.10.2014
9:47
Richie Rich dostanie swój serial aktorski
REKLAMA

Ma tyle pieniędzy, że każdą rzecz, którą da się kupić, posiada przynajmniej w dwóch egzemplarzach. Mieszka w olbrzymiej willi. Co chwila przeżywa jakieś emocjonujące przygody. Tak, trudno było w młodości mu nie zazdrościć. Richie Rich po raz pierwszy zaistniał w popkulturze w 1953 roku i szybko stał się ulubieńcem czytelników, co zaowocowało cieszącą się sporym zainteresowaniem kreskówką, emitowaną w USA w latach 1980-1984. Dziesięć lat później najbogatsze dziecko świata doczekało się też filmu, w którym w roli głównej wystąpił znajdujący się wówczas u szczytu swej popularności Macaulay Culkin.

REKLAMA
richie rich 2
REKLAMA

Na początku przyszłego roku 62-odcinkowy serial animowany o Richiem Richu zostanie zrebootowany w formie wersji aktorskiej. W tytułowego bohatera wcieli się Jake Brennan ("Superpsiaki", "Dark Skies"). Producentami serialu będą Tim Pollock oraz Jeff Hodsden, Nowy "Richie Rich" liczyć będzie 21 odcinków i dostępny będzie na platformie Netflix.

Ciekawe, czy serial skierowany będzie wyłącznie do dzieci, czy może również starsi odbiorcy znajdą tam coś dla siebie. Pewnie nie, a trochę szkoda. Richie był swego czasu jedną z moich ulubionych postaci i do dziś mam gdzieś, trzymaną z sentymentu, kasetę VHS z filmem z 1994 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA