REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

„Rick i Morty” powrócą na Netfliksa. Nowy sezon animowanego serialu już wkrótce w serwisie

Jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe, żeby animacja była najbardziej popularnym serialem na świecie. Wtedy na scenę wkroczyli jednak „Rick i Morty”. Produkcja Justina Roilanda i Dana Harmona niedawno powróciła z 4. sezonem. Do tej pory nie można było go legalnie oglądać w Polsce, ale wkrótce się to zmieni.

21.11.2019
11:30
rick i morty netflix
REKLAMA
REKLAMA

Spekulacje na temat dostępności nowej serii „Ricka i Morty'ego” w Polsce toczyły się od kilku tygodni. Poprzednie odsłony animacji rodzimi widzowie mogli śledzić na dwa sposoby - za pomocą platformy Netflix lub na kanale Comedy Central. Na temat 4. sezonu była jednak do tej pory cisza, którą część widzów utożsamiała ze zbliżającym się wejściem na rynek HBO Max.

To właśnie tam w przyszłości będą dystrybuowane produkcje Adult Swim (takie jak „Final Space” czy właśnie „Rick i Morty”), co zrodziło swego rodzaju konflikt interesów. Ale wszystko wskazuje na to, że został on przynajmniej na jakiś czas rozwiązany. Zwycięsko z negocjacji wyszedł Netflix.

4. sezon serialu „Rick i Morty” oficjalnie zadebiutuje na Netflix Polska. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Serwis przekazał tę informację za pomocą swoich mediów społecznościowych. W komentarzach można znaleźć odpowiedzi, że niedługo oznacza naprawdę bliski termin, choć dokładna data premiery nie została ujawniona, mimo usilnych próśb fanów. W teorii najbardziej prawdopodobny moment to dzień tuż po emisji ostatniego odcinka 4. sezonu przez Adult Swim.

REKLAMA

To nie nastąpi jednak jeszcze przez co najmniej kilka tygodni. Na ten moment znamy chronologię premier pięciu pierwszych epizodów 4. serii. Ostatni z nich trafi do widzów 8 grudnia. Potem może nastąpić krótka przerwa w nadawaniu i właśnie wtedy jest szansa, że „Rick i Morty” pojawią się w polskiej wersji serwisu Netflix. W takim wypadku być może na platformę trafiłyby na razie tylko te pierwsze odcinki. Choć oczywiście to z mojej strony tylko spekulacja.

  • Czytaj także: W oczekiwaniu na zbliżającą się premierę nowego sezonu warto sprawdzić książkę „The Science of Rick and Morty”, która jest już dostępna dla polskich czytelników.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA