REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

„Rick i Morty” wracają z nowymi odcinkami na platformę Netflix. Poznaliśmy datę premiery 4. sezonu

Netflix przygotował dla widzów kolejny świąteczny prezent. Wiemy, kiedy „Rick i Morty” wrócą na platformę z nowymi odcinkami.

09.12.2019
11:17
Rick i Morty - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

„Rick i Morty” to jedna z najpopularniejszych animacji dla dorosłych. Serial Dana Harmona, produkowany dla amerykańskiej stacji Adult Swim zbiera pozytywne recenzje widzów i krytyków od momentu swojej premiery w 2013 roku.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że produkcję wznowiono na kilka kolejnych sezonów, gdy zamówiono ponad 70 nowych odcinków.

Rick i Morty - kadr z serialu class="wp-image-353413"

Odcinki 4. sezonu emitowane są już od listopada na Adult Swim. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy nowe epizody trafią do odbiorców platformy Neflix na całym świecie.

4. sezon serialu „Rick i Morty” trafi na platformę Netflix już 22 grudnia.

Taką informację możemy znaleźć przynajmniej w zapisie dotyczącym serialu na samej platformie. Co ciekawe - tym razem nie zdecydowano się na specjalną wideo-zapowiedź czy oficjalny komunikat. Data premery widnieje jedynie przy tytule „Rick i Morty” na dedykowanej serialowi karcie na platformie.

Rick i Morty - sezon 4 - data premiery class="wp-image-353401"

W tym miejscu warto wynotować, że nie jest także pewne, czy tego dnia na platformie pojawi się pełna dziesiątka odcinków serialu, czy jedynie te dotychczas wyemitowane na Adult Swim. Wedle dostępnych informacji 15 grudnia odbędzie się emisja odcinka nr 5, a kolejne trafią na antenę dopiero w 2020 roku.

Wszystko wskazywałoby zatem na to, że 22 grudnia na Netflix otrzymamy właśnie te 5 premierowych odcinków.

REKLAMA

4. sezon serialu animowanego „Rick i Morty” trafi na platformę Netflix już 22 grudnia 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA