REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. YouTube /
  4. VOD

Get schwifty z 5. sezonem „Ricka i Morty'ego”. Najnowszy odcinek serialu już w HBO GO i na YouTubie

Wubba lubba dub dub. Nareszcie możemy ponownie „get schwifty”. Nie, nie są to losowe zbitki liter. „Rick i Morty” po dłuższej przerwie wrócili z 5. sezonem. Premierowy odcinek najnowszej odsłony animacji dla dorosłych możemy zobaczyć również w Polsce. I to na dwóch platformach.

21.06.2021
12:31
rick i morty 5 sezon premiera hbo go youtube
REKLAMA

Ostatni odcinek poprzedniego sezonu „Ricka i Morty'ego” swoją światową premierę miał już ponad rok temu. Od tamtej pory wszyscy fani produkcji z niecierpliwością wyczekują nowych epizodów. Nic dziwnego. Serial w końcu bije kolejne rekordy popularności, prześcigając w danych telemetrycznych sitcomy aktorskie. I wszyscy życzylibyśmy sobie tylko, aby twórcy pracowali szybciej. Najlepiej nieustannie, abyśmy tylko co chwilę dostawali kolejne przygody w innych wymiarach.

Oczywiście, nie mamy na to szans, więc trzeba cieszyć się tym co otrzymujemy. A dostaliśmy właśnie premierowy odcinek 5. sezonu „Ricka i Morty'ego”, w którym zobaczymy nemezis Ricka Sancheza zwanego Mr. Nimbus. Już zdążył on podbić serca fanów serialu mających nadzieję, że jeszcze nieraz pojawi się na ekranie.

REKLAMA

Polska premiera 5. sezonu „Ricka i Morty'ego

Na szczęście nie musimy czekać, aby pójść w ślady zagranicznych miłośników produkcji, którzy już mieli okazję obejrzeć najnowszy odcinek. Ten zawitał bowiem również w naszym kraju. I to na dwóch platformach, dlatego wymówki, że nie mam HBO GO na nic się w tym wypadku zdadzą. Pozostaje tylko szykować ulubioną przekąskę z sosem seczuańskim i siadać do oglądania.

REKLAMA

W najwygodniejszej sytuacji są dzisiaj posiadacze subskrypcji wspomnianej platformy. Na HBO GO dostępne są już wszystkie wydane do tej pory odcinki „Ricka i Morty'ego”. Tak jest. To tam teraz jest nowy dom serialu i z okazji premiery nowej odsłony produkcji wpadły tam również jej poprzednie 4. sezony. Przy odpowiedniej ilości wolnego czasu można więc spokojnie siadać do maratonu i nie odrywać się od ekranu przez najbliższych kilka godzin.

Warto zwrócić uwagę, że dotychczasowe 4. sezony można też wciąż oglądać na Netfliksie. Nie znajdziemy tam jednak najnowszego odcinka. W rodzimych serwisach streamingowych jest on dostępny jedynie na HBO GO, a kolejne będą pojawiać się na tej platformie w tygodniowych odstępach.

Jeśli nie posiadacie dostępu do HBO GO również możecie zapoznać się z premierowym odcinkiem 5. sezonu. Adult Swim umieściło cały epizod na swoim kanale na YouTube. Tylko tam dostępny jest, oczywiście, bez polskich napisów. Niezależnie od tego, z którego medium zdecydujecie się skorzystać, czeka was kolejna fascynująca przygoda z tytułowymi bohaterami. Oby więc twórcy i tym razem utrzymali poziom poprzednich odsłon serialu, bo przed wkurzonymi fanami nie ukryją się nawet jeśli postanowią zmienić się w ogórki.

Premierowy odcinek 5. sezonu „Ricka i Morty'ego” obejrzycie na HBO GO i YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA