REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Wubbalubbadubdub! Wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki serialu „Rick i Morty”. Jest już zwiastun

„Rick i Morty” Dana Harmona i Justina Roilanda to kapitalna animacja dla dorosłych, emitowana przez stację Adult Swim. Sieć opublikowała właśnie kolejny zwiastun 4. sezonu serialu, wraz z oficjalną datą premiery części nowych odcinków.

07.10.2019
10:44
Rick and Morty - nowy zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Serial „Rick i Morty” widzieliśmy po raz ostatni w październiku 2017 roku. Od tego czasu stacja Adult Swim zamówiła blisko 70 nowych odcinków popularnego i prześmiewczego serialu science-fiction. Teraz wiemy już, kiedy na ekranach zobaczymy część nowych odcinków, zebranych w sezonie nr 4.

„Rick i Morty” powrócą na ekrany Adult Swim już 10 listopada.

Nowy zwiastun produkcji zdradza, że stacja pokaże wtedy pięć pierwszych odcinków nowej serii. Kolejne ujrzą światło dzienne w późniejszym terminie. Wiadomo też, że serial w przyszłości wyląduje na platformie streamingowej HBO Max. Nie wiadomo zatem, czy nowe odcinki pojawią się na Netfliksie, gdzie można znaleźć dotychczasowe trzy sezony produkcji. Czy istnieje szansa, że zanim produkcja Dana Harmona („Community”) i Justina Roilanda ujrzy światło dzienne w serwisie WarnerMedia, Netflix zajmie się międzynarodową dystrybucją serialu? Czas pokaże.

REKLAMA

Na razie możemy cieszyć nasze oczy i uszy rozpędzonym zwiastunem w rytm świetnej muzyki francuskiej grupy Justice. Pojawiające się tu „Genesis” użyte było także w jednej ze scen świetnego, nominowanego do Oscara komedio-dramatu „The Square”, przez co kawałek ten nierozerwalnie wiąże się z tym dziełem. Ciekawe jest więc, że w zwiastunie także przygrywa w chwili, gdy bohaterowie wskakując do swojego pojazdu. Dokładnie jak w „The Square”.

Wszystkie dotychczasowe sezony są dostępne na platformie Netflix. Serial powróci na antenę amerykańskiej stacji Adult Swim 10 listopada. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy nowe odcinki trafią na VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA