REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Rihanna w zapowiedzi "Bates Motel" to nowa wersja Marion Crane

Piąty sezon "Bates Motel" doczekał się zapowiedzi, w której występuje nowa gwiazda serialu, Rihanna. Piosenkarka i aktorka wcieli się w Marion Crane, która przybywa do motelu prowadzonego przez Normana Batesa.

01.02.2017
11:41
Rihanna w zapowiedzi "Bates Motel" to nowa wersja Marion Crane
REKLAMA
REKLAMA

Obecność Marion Crane nie może nas już bardziej zbliżyć do "Psychozy" Alfreda Hitchcocka, której prequelem jest "Bates Motel". Marion Crane to jedna z najważniejszych postaci produkcji z 1960 roku. W młodą kobietę, która przybywa do motelu Normana Batesa wcieliła się wówczas Janet Liegh.

Wygląda na to, że twórcy serialu "Bates Motel" zmieniają nieco pomysł na serial. Pierwsze cztery sezony  produkcji były - jak wspominałam - prequelem fimu Hitchcocka. Teraz, a przynajmniej na to wskazuje poniższe wideo, doczekamy się swoistego remake'u "Psychozy".

Rihanna wcieli się w znaną z filmu postać - Marion Crane. W zwiastunie serialu możemy nawet zaobserwować te same sceny, które znamy z głośnej produkcji z ubiegłego wieku. Norman podgląda nowo przybyłą do motelu kobietę. Jest nią zafascynowany. Czy nową Marion czeka taki sam los jak tę znaną nam z "Psychozy"? Tego nie wiadomo, dlatego po samej zapowiedzi piątego sezonu trudno przewidzieć, czy nowa seria będzie remake'em czy też rebootem filmu Hitchcocka.

Przyznam, że nie do końca spodziewałam się takiego obrotu spraw. Nastawiałam się raczej na to, że serial opowie nam o tym, co wydarzyło się bezpośrednio przed wydarzeniami znanymi z filmu.

REKLAMA

Nie mogę jednak powiedzieć, że nie czekam na nadchodzący sezon. Jestem niezmiernie ciekawa, jak zakończy się ta historia (piąty sezon "Bates Motel" ma być ostatnim) oraz jak poradzi sobie Rihanna w nowej roli. Trzymam kciuki, bo to jedna z tych produkcji w odcinkach, którą regularnie śledzę od pilotażowego epizodu.

Premiera piątego sezonu "Bates Motel" już w tym miesiącu, bo 20 lutego tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA