REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Ujawniono przyczynę śmierci wnuka Roberta De Niro

Na początku lipca zmarł ukochany wnuk Roberta De Niro, Leandro De Niro Rodriguez. Teraz już wiadomo, co było przyczyną śmierci 19-latka.

09.08.2023
13:37
Znana jest przyczyna śmierci wnuka Roberta De Niro
REKLAMA

Rodzina De Niro mierzy się z osobistą tragedią. Miesiąc temu zmarł ukochany wnuk Roberta De Niro - Leandro De Niro Rodriguez. Mimo że ratownicy szybko podjęli się reanimacji młodzieńca, nie udało się uratować jego życia. Robert De Niro tuż po tym, gdy stracił wnuka, błyskawicznie wydał oświadczenie, w którym ubolewał nad stratą, ale też dziękował fanom za wsparcie.

REKLAMA

Znana jest przyczyna śmierci wnuka Roberta De Niro.

Jednocześnie rodzina chłopaka nie zdradziła przyczyny jego śmierci. Był podejrzenia, że Leonardo mógł przedawkować, gdyż znaleziono przy nim substancje sugerujące, że nastolatek zażywa narkotyki. Teraz miesiąc po tragedii już wiadomo, co się stało.

Tak jak podejrzewano, Leonardo De Niro Rodriguez zmarł po przedawkowaniu narkotyków. Według TMZ 19-latek miał zażyć narkotykowy koktajl, który niestety był dla niego śmiertelny. Wnuk De Niro wziął na raz alprazolam, kokainę, ketaminę, bromazolan oraz fentanyl. To jeszcze nie wszystko, bo przed śmiercią nastolatek zakupił również nielegalnie xanax oraz oksykodon. W tamtym czasie nie wiedział, że znajduje się w nich bardzo groźny fentanyl.

Aresztowana została kobieta podejrzana o sprzedawanie narkotyków 19-latkowi

REKLAMA

Niedawno jak donosił "New York Post", aresztowana została kobieta podejrzana o sprzedawanie narkotyków Leandrowi. Śmierć młodziutkiego wnuka Roberta De Niro była ciosem dla jego najbliższych, w tym oczywiście dla samego De Niro. Wiadomość o śmierci nastolatka przekazała jego mama. Córka Roberta De Niro opublikowała druzgocącą wiadomość w mediach społecznościowych.

Byłeś moją radością, moim sercem i wszystkim, co kiedykolwiek było czyste i prawdziwe w moim życiu. Chciałabym być teraz z tobą. Chciałbym być z tobą. Byłeś tak głęboko kochany i doceniany i żałuję, że sama miłość nie mogła cię uratować pisała w instagramowym wpisie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA