REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Robert Kirkman będzie jednym ze scenarzystów nowych "Transformersów"

Robert Kirkman, autor komiksów z serii "The Walking Dead", wraz z czterema innymi scenarzystami, dołączył do ekipy Akivy Goldsmana, która pracować będzie nad nowym odsłonami filmowych "Transformersów".

21.05.2015
9:37
Robert Kirkman będzie jednym ze scenarzystów nowych Transformersów
REKLAMA
REKLAMA

Kirkman współpracował także przy tworzeniu scenariuszy do serialowej adaptacji "The Walking Dead", swojego najbardziej znanego dzieła. Aktualnie trwają pracę nad przeniesieniem do telewizji innej komiksowej serii jego autorstwa - "Outcast".

optimus prime transformers wiek zagłady
REKLAMA

Poza Robertem Kirkmanem do zespołu przewodzonego przez Akivę Goldsmana ("Piękny umysł", "Czas zabijania"), dołączyli także Art Marcum i Matt Holloway ("Iron Man", "Punisher: Strefa wojny"), Jeff Pinkner ("Lost", "Niesamowity Spider-Man 2") oraz Zak Penn ("Niesamowity Hulk", "X-Men: Ostatni bastion"). A to wcale nie koniec procesu rekrutacji i wkrótce powinniśmy poznać kolejnych scenarzystów, którzy zaangażowani będą w proces powstawania następnych części "Transformers".

Pierwszy efekt ich pracy przyjdzie nam zobaczyć dopiero w 2017 roku, kiedy to na ekrany kin wejdzie nowa, piąta już odsłona tego cyklu. Będzie ona prawdopodobnie podzielona na dwie części. W planach jest też stworzenie kilku spin-offów. Przy takim zespole jest szansa na to, że "Transformersi" wreszcie doczekają się sensownego scenariusza.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA