REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Teaser „The Batman”. Pierwszy rzut oka na Roberta Pattinsona w stroju Człowieka Nietoperza

Słynny wampir, Edward Cullen, po ośmiu latach od premiery ostatniej części „Zmierzchu” w końcu przemienił się w nietoperza. Mamy wideo z Robertem Pattinsonem w stroju Batmana z nadchodzącego filmu.

14.02.2020
9:18
The Batman: Zobacz strój bohatera, w którego wciela się Robert Pattinson
REKLAMA
REKLAMA

Od początku prac nad – zbliżającym się wielkimi krokami, ale wciąż odległego – „The Batman” Matt Reeves podgrzewa atmosferę na swoim Twitterze. W końcu obsadę filmu w dużej mierze (jeśli nie w całości) poznaliśmy dzięki temu, że wrzucał zdjęcia kolejnych aktorów, witając ich w danej roli. W podobny sposób podzielił się ze światem pewnym interesującym nagraniem testowym.

W wideo czerń zamienia się w czerwień. Z krwawego światła wyłania się znaczek nowego Batmana, a potem zamyślony Bruce Wayne spogląda w podłogę, pozwalając nam obejrzeć się w pełnej krasie. Dzieła dopełnia natomiast muzyka Michaela Giacchino. Nawet jeśli ktoś był przeciwny obsadzeniu Pattinsona w roli Człowieka Nietoperza, to nagranie powinno go przekonać.

Batman jako detektyw

Fabuła „The Batman” ma być oparta na podstawie komiksu „Długie Halloween” Jepha Loeba i Tima Sale’a. Na ekranie zobaczymy więc wielu przeciwników Mrocznego Rycerza. Dodatkowo superbohater ma powrócić do swoich korzeni, czyli skupiać się na pracy detektywistycznej. Całość zostanie zanurzona w klimacie noir. Szykuje się więc prawdziwa uczta dla fanów postaci stworzonej przez Boba Kane’a i Billa Fingera.

Oczekiwania wzrastają także już po szybkim spojrzeniu na obsadę. Prócz Roberta Pattinsona w tytułowej roli, na ekranie zobaczymy również chociażby Zoë Kravitz, która wcieli się w Selinę Kyle, a więc Kobietę Kot. Prócz nich przed kamerą pojawią się Jeffrey Wright jako James Gordon, Paul Dano jako Człowiek Zagadka, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, Colin Farrell jako Pingwin, Jayme Lawson jako Bella Reál, John Turturro jako Carmine Falcone i Peter Sarsgaard jako Gil Colson.

REKLAMA

Niestety przyjdzie nam trochę poczekać, aby zobaczyć efekty pracy twórców i całej, imponującej obsady. Premiera filmu przewidziana jest na czerwiec 2021 roku. Do tego czasu musimy uważnie śledzić Twittera reżysera, bo tam najpewniej regularnie będą pojawiać się kolejne przecieki z planu filmu.

Premiera „The Batman” przewidziana jest na 21 czerwca 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA