REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

TVP żegna się z „Rodzinką.pl”. W marcu rozpocznie się emisja ostatniego sezonu serialu

Na wiosnę przyjdzie nam pożegnać się z jednym z najpopularniejszych seriali TVP 2. A dokładniej z rodziną Boskich, znaną jako „Rodzinka.pl”. Ostatni sezon z ich perypetiami rozpocznie się już niedługo.

20.02.2020
13:40
Ostatni sezon Rodzinka.pl na wiosnę w ramówce TVP 2
REKLAMA
REKLAMA

„Rodzinka.pl” to serial oparty na kanadyjskim formacie „Les Parent”. TVP 2 emituje produkcję nieprzerwanie od 2011 roku. Teraz telewizja zdecydowała o zakończeniu projektu. Z fanami w emocjonalnym wpisie na Facebooku pożegnała się odtwórczyni roli Natalii Boskiej – Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka pisze:

Kochani!
Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”. Czas więc się pożegnać!

Dodatkowo Małgorzata Kożuchowska postanowiła podziękować widzom za ciepłe przyjęcie serialu i przyznała, że bardzo zżyła się ze współpracownikami z planu:

Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać!

Tak jak aktorzy, z odgrywanymi przez nich postaciami zżyła się publiczność. W końcu serial doczekał się (łącznie z nadchodzącym) 16 sezonów. Każdy z nich cieszył się wysoką popularnością. Teraz niestety przyjdzie nam się z nim pożegnać. Już niedługo rozpocznie się emisja ostatniej odsłony produkcji.

REKLAMA

Pierwszy odcinek ostatniego sezonu „Rodzinki.pl” zostanie wyemitowany 1 marca o 16:20 w TVP 2.

Kolejne odcinki będą się pojawiać w każdą następną niedzielę o tej samej porze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA