REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Najlepszą scenę ze Star Wars: Rogue One można już zobaczyć online, za darmo i w jakości HD

Star Wars: Rogue One zapisze się w pamięci fanów Gwiezdnych wojen głównie za sprawą jednej sceny. Mowa o rewelacyjnej sekwencji, która znalazła się na samym końcu filmu. Teraz można zobaczyć ją online.

24.03.2017
18:41
Darth Vader w Rogue One - scena dostępna online
REKLAMA
REKLAMA

Chodzi mi oczywiście o fragment, w którym pojawia się Darth Vader. Lord Sithów dokonuje abordażu fregaty rebeliantów z misją przechwycenia planów gwiazdy śmierci. W tym momencie klimat Star Wars: Rogue One zmienia się diametralnie, a klaustrofobiczne ujęcia w ciemnym korytarzu robią gigantyczne wrażenie. Dla tej jednej sceny warto było iść na film do kina.

Teraz niesamowita sekwencja ze Star Wars: Rogue One jest do zobaczenia w serwisie YouTube.

Filmowy materiał stanowi część klipu wideo zrealizowanego przez redakcję Wired. Z okazji premiery Rogue One na Blu-ray oraz DVD reżyser Gareth Edwards zdradza kilka szczegółów na temat swojego filmu. Między innymi to, że sam pojawia się w kultowej sekwencji i wciąż czeka, aż Disney wyda figurkę z jego podobizną. Edwards z przymróżeniem oka mówi, że to właśnie dzięki odgrywanemu przez niego żołnierzowi Rebelia mogła wygrać z Imperium.

REKLAMA

Czysty, niezmącony, pochodzący bezpośrednio z wersji Blu-ray fragment Star Wars: Rogue One rozpoczyna się w 4 minucie i 30 sekundzie powyższego klipu. Miłego oglądania. Co do dystrybucji na fizycznym nośniku - Łotr Jeden debiutuje na płycie dokładnie dzisiaj, to jest 24 marca 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA