REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

4K? Pfff. Twórcy "Star Wars: Rogue One" przygotowali zwiastun 8K w 360 stopniach!

Gogle wirtualnej rzeczywistości? Są! Szerokopasmowe połączenie z Internetem? Jest! Dwie minuty wolnego czasu? Na pokładzie! W takim razie wsiadamy do X-Winga w nowej reklamie "Star Wars: Rogue One".

16.11.2016
15:41
Twórcy Star Wars: Rogue One przygotowali wideo 8K w 360 stopniach
REKLAMA
REKLAMA

Industrial Light & Magic - studio odpowiedzialne za efekty specjalne w filmach z serii Gwiezdne wojny, wydało na świat coś wyjątkowego. Niemal 2-minutowa reklama przygotowana w partnerstwie z firmą Verizon robi gigantyczne wrażenie. Oczywiście, o ile posiadasz do tego odpowiedni sprzęt.

Rogue One: Recon to materiał w 360 stopniach, dostępny w jakości 8K.

Zamieniamy się w nim w pilota rebeliantów, który wykonuje misję zwiadowczą. Wywiad informował o dziwnej aktywności Imperium w jednym z sektorów, a my musimy sprawdzić, co jest grane. Nic jednak nie mogło nas przygotować na to, co zastaniemy po wyjściu z nadprzestrzeni.

REKLAMA

Rogue One: Recon powala pod względem jakości wykonania. Industrial Light & Magic już wcześniej dało się poznać jako studio mistrzów od efektów specjalnych. Mimo tego, wciąż jestem pod wrażeniem. No i żałuję, że interaktywna reklama na zaledwie dwie minuty długości. Aż chce się więcej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA