REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Ten numer Brodki i Janna promuje serial "Rojst Millenium". To cover piosenki "Hey"

W sieci zadebiutował ostatni utwór promujący 3. sezon serialu "Rojst" - "Rojst Millenium". Piosenka "List" autorstwa zespołu Hey została wykonana przez Brodkę, Janna i Urbanskiego w nowej aranżacji, który zdecydowanie przypadł do gustu słuchaczom.

20.02.2024
12:49
rojst millenium brodka jann
REKLAMA

Na kilka dni przed premierą finałowego sezonu serialu "Rojst" - "Rojst Millenium" - w sieci zadebiutował ostatni utwór promujący produkcję. Wcześniej można było usłyszeć takie kawałki jak "Wszystko, czego dziś chcę" w wykonaniu Brodki i A_GIM (oryginalne zaśpiewany przez Izabelę Trojanowską) oraz "Rojst '97", odświeżoną wersję hitu Edyty Bartosiewicz "Ostatni" (ponownie w wykonaniu Moniki Brodki oraz Tymka i Urbanskiego).

REKLAMA

Rojst Millenium - w sieci zadebiutował utwór promujący 3. sezon serialu Netfliksa

Tym razem twórcy postanowili odświeżyć kawałek "List" autorstwa Katarzyny Nosowskiej, który ma promować 3., a zarazem finałowy sezon serialu "Rojst" w reżyserii Jana Holoubka. Wykonali go Brodka, Jann oraz Urbanski. Za muzykę odpowiedzialny jest Jacek Chrzanowski, a za produkcję muzyczną - Urbanski. Internauci chwalą duet Brodki i Janna, "piękne spotkanie tradycji z nowoczesnością" oraz wspaniałą muzykę i świetną aranżację.

"Rojst Millenium" - utwór promujący 3. sezon serialu Netfliksa
REKLAMA

Serial kryminalny "Rojst", który zadebiutował w 2018 r., doczekał się finału. W 3. sezonie "Rojsta" o podtytule "Millenium" widzowie poznają zakończenie historii dziennikarzy Witolda Wanycza i Piotra Zarzyckiego oraz policjantów Anny Jass i Adama Miki, a skrzętnie skrywane tajemnice w końcu znajdą swoje rozwiązanie. Oprócz dobrze znanych twarzy, pojawią się również zupełnie nowe postaci - do obsady dołączą m.in. Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Filip Pławiak, Tomasz Schuchardt i Marianna Gierszewska.

Premiera 3. sezonu serialu "Rojst" - "Rojst Millenium" - już 28 lutego na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA